Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Dzień, w którym przychodzisz na świat, wpływa na Twój charakter, usposobienie, talent, a nawet los.


Tak twierdzą numerolodzy, którzy przypisują dacie urodzin, oznaczającej sam dzień (bez miesiąca i roku) o wiele większe znaczenie niż astrolodzy. Zatem jeśli urodziłaś się:


1-go - jesteś niezależna, odważna, masz silną wolę. Na życie patrzysz trzeźwo, w rozwiązanie problemów angażując przede wszystkim rozsądek. Uczucia zostawiasz na drugim planie. Ale uważaj - zbyt często kieruje Tobą egoizm.

2-go - dzięki swej wrażliwości i serdeczności jesteś lubiana przez ludzi. Wobec bliskich i przyjaciół nie skrywasz swoich uczuć. Jesteś wrażliwa na poezję, sama też piszesz wiersze. Przemawia do Ciebie muzyka.

3-go - trudno się przy Tobie nudzić: jesteś towarzyską osobą, wspaniałą rozmówczynią. Twoja ciekawość świata sprawia, że stale się gdzieś wybierasz. Niestety, zbyt często gubisz się w drobiazgach. Uważaj na to!

4-go - Twego charakteru można Ci tylko pozazdrościć. Jesteś systematyczna i niezawodna w działaniu. Ponad wszystko cenisz swój dom i rodzinę. Jeśli trzeba, potrafisz twardo bronić swoich przekonań.

5-go - zawsze udaje Ci się wszystko, za co się zabierasz! Jesteś gładka i zręczna wobec innych, ale choć unikasz problemów, potrafisz być czasami zbyt kapryśna.

6-go - sprawiasz wrażenie osoby łagodnej i przyjaznej, ale charakter masz twardy, nawet ostry, co nie przysparza Ci sympatii, Na szczęście, te bliskie kontakty, które udało Ci się nawiązać, są tym mocniejsze i trwalsze.

7- go - zwykle kierujesz się logiką, a nie emocjami, często robisz więc wrażenie osoby chłodnej zdystansowanej, co przecież nie jest prawdą. Zawsze interesuje Cię głębia spraw i problemów, którymi się spotykasz. Lubisz zwiedzać świat.

8-go - jesteś twórcza, wydajna i bardzo lubisz rządzić innymi. Próbujesz zmusić ich do tempa, które sobie narzucasz. Jako urodzona indywidualistka często pozostajesz samotna, A ponieważ nie lubisz ujawniać swoich emocji i uczuć, trudno Cię zrozumieć.

9-go - impulsywna, niezależna, niespokojna, często miewasz zatargi z rodzicami, rodzeństwem, krewnymi, w późniejszych latach z podwładnymi - ludźmi, którymi przyszło Ci kierować. Masz silną wolę, choć zbyt często poddajesz się emocjom.

10-go - można Ci pozazdrościć zdrowia, pogody ducha, równowagi psychicznej. A także tego, że masz wielostronne zainteresowania, które zawsze starasz się zaspokoić.

11-go - lubisz działać spontanicznie, czym często denerwujesz otoczenie. Męczące są zwłaszcza Twoje wciąż zmieniające się nastroje. To, co dziś zaplanujesz, jutro zmieniasz. Pomyśl o tym!

12-go - jesteś kobietą czynu. Przyjaźnie, związki uczuciowe traktujesz serio. Unikasz konfliktów, a jeśli się pojawią nie angażujesz się w nie bez reszty. Obdarzona jesteś jakimś artystycznym talentem!

13-go - Często wprowadzasz innych w błąd swoim łagodnym spojrzeniem, gdy tymczasem w środku wszystko się w Tobie gotuje, dlatego łatwo się zacietrzewiasz. Ale zawsze można na Tobie polegać w pracy i w życiu prywatnym.

14-go - zdarza Ci się obnosić ponurą minę, często sprzeczasz się z innymi. W życiu bywasz raz na wozie, raz pod wozem. I sama nie wiesz, o co właściwie Ci chodzi. Bezustannie dążysz do zmian, nie zawsze w dobrym kierunku.

15-go - towarzyska, wesoła, z obawą jednak patrzysz w przyszłość. Utrudnia Ci to życie. Bywa, że przynosi pecha! Bywasz nierówna, daleko Ci do harmonii uczuć: czasem pogodna i wspaniałomyślna, czasem mściwa i pamiętliwa.

16-go - na pozór chłodna, w środku wulkan uczuć. Wprawdzie jesteś często niespokojna i niezadowolona ale jak ognia unikasz spięć i awantur. Bardzo potrzebna Ci jest umiejętność odprężania się, uwalniania napięć.

17-go - jesteś mężna: jeśli sobie coś postanowisz lub upatrzysz, uparcie dążysz do celu. Bardzo lubisz górować nad innymi. Ale od czasu do czasu, bywasz rozkapryszona jak dziecko. Może dlatego bywasz samotna.

18-go - wszystko usiłujesz opanować do perfekcji. I to od najwcześniejszych lat, zawsze chcesz być prymuską. Jesteś uczuciowa, ale masz trzeźwą głowę. Potrafisz popaść w konflikt z innymi, tylko wtedy jednak, gdy uważasz, że musisz twardo bronić swego zdania.

19-go - masz skomplikowany charakter. Gwałtownie reagujesz na wszystko, co ogranicza Twoją wolność. Umiesz jednak pracować w zespole. Potrafisz uszczęśliwiać ludzi ze swego najbliższego otoczenia.

20-go - lepiej piszesz niż mówisz, nic dziwnego, że tego dnia przychodzi na świat wielu pisarzy i dziennikarzy. Jesteś lubiana przez ludzi, ale niestety nie masz zbyt silnej woli.

21-go - szybko pozyskujesz przyjaciół, masz towarzyskie usposobienie, talenty dyplomatyczne, doskonale się z tobą rozmawia, ale bywasz nadmiernie podejrzliwa i może dlatego często zmieniasz pracę.

22-go - jesteś z natury konserwatywna, ale otoczenie docenia siłę Twoich przekonań, choć nie zawsze się z nimi zgadza. Ponieważ skrzętnie ukrywasz swoje uczucia, nie przysparza Ci to szczerych przyjaciół.

23-go - umiesz nawiązywać kontakty z innymi. Jesteś człowiekiem czynu, cenisz swoją wolność i nie cierpisz narzuconych Ci ograniczeń. Wierzysz w to, że w Twoim życiu jeszcze wiele może się zdarzyć.

24-go - jesteś pracowita aż do przesady, indywidualistka skłonna jednak do metodycznej prac. Ściśle rozgraniczasz swoje życie zawodowe i prywatne. Nazbyt przesadnie reagujesz na swoje kłopoty zmartwienia, ale umiesz także marzyć!

25-go - bywasz często niezdecydowana, wahasz się jak postąpić. Nie wykazujesz zbyt wiele energii działaniu. Jesteś szczera, prawdomówna, koleżeńska, można Ci ufać. Nie lubisz wielkich, patetycznych słów. Masz skłonność do marzeń i fantazji, ale tego nie uzewnętrzniasz.

26-go - przywiązujesz ogromne znaczenie do tego, aby zawsze, w każdej sytuacji wypaść jak najlepiej. Lubisz być dobrze poinformowana, zawsze "na górze" i często Ci się to udaje. Masz zdolności przywódcze, na czym cierpi Twoje życie małżeńskie.

27-go - dążysz do wolności, wcześnie zaczynasz gromadzić życiowe doświadczenia. Ambitna tak dalece, jesteś dosłownie chora, gdy przyjdzie Ci grać "drugie skrzypce".

28-go - masz silną osobowość. Spokojne, niczym szczególnym nie odznaczające się usposobienie, ukrywa mocny charakter i wewnętrzną siłę. Często oceniana jesteś jako zimna i bezduszna, bo swoje uczucia ukrywasz głęboko.

29-go - można śmiało powiedzieć, że jesteś dzieckiem szczęścia! Impulsywna i otwarta, nigdy się nie nudzisz. Czasem miewasz kłopoty w życiu rodzinnym, ale potrafisz sobie z nimi poradzić.

30-go - jesteś przyjazna i szczera, ale przy tym jakby nieuchwytna. Aktywna aż do przesady, wykazujesz wszechstronne zainteresowania. Ludzie nie zawsze sprawiedliwie cię osądzają, może dlatego, że czasem bywasz zrzędliwa!

31-go - oceniasz wszystko bardzo realistycznie, odznaczasz się silną wolą. Pewnie dlatego fascynują Cię ludzie osobliwi i niepospolici. Jesteś bardziej przychylna i uprzejma niż się zwykło o tobie sądzić.

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |