Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Koziororzec

Horoskop dzienny »

Postaraj się zadbać dzisiaj o ciało. Zrób sobie kąpiel z dodatkiem olejków i ziół. Wklep w skórę balsamy i kremy. Dopieszczaj się, a wieczorem olśnij wszystkich swoją urodą podczas wspaniałej imprezy, w której weźmiesz udział.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Optymizm jest prawdziwym kamieniem filozoficznym, który zmienia w złoto wszystko, czego się dotknie."

Kamień: Jaspis - to zdrowie, piękno, chroni od niebezpieczeństw i infekcji, wskazany przy wyczerpującej pracy umysłowej czy przepracowaniu. Jest pomocny przy narodzinach dzieci, w leczeniu chorób kobiecych, szczególnie gdy mają one podłoże psychosomatyczne. To niewyczerpalny zbiornik energii.

Żywioł: ziemia
Patron: planeta Saturn
Jakość: kardynalna
Dzień tygodnia: sobota
Kamień: onyks, chalcedon
Metal: ołów
Kierunek: południe
Kolor: czarny, indygo

Układ planet w tym roku dla Ciebie utworzył wyjątkową mozaikę. Energia tego układu sprawi, że w wielu Twoich domowych sprawach może dojść do zaskakujących, choć ogólnie rzecz biorąc, korzystnych zmian. Ogarnie Cię optymistyczny nastrój i nie pozwolisz, aby cokolwiek popsuło Ci humor. Takie pogodne i jasne spojrzenie, pozwoli Ci na swobodne wyłapanie, pośród różnych spraw, rzeczy, które pozwolą na rozwinięcie skrzydeł. Masz szansę na duchowy lot, poza granice własnej wyobraźni. Masz szansę poznać nowy smak uczuć, które zdawały Ci się znane a przecież okaże się , że mają jeszcze tysiące nie odkrytych przez Ciebie barw. Taki lot do wnętrza samego siebie bardzo Ci się przyda. Pozwoli z zupełnie innej strony popatrzeć na otaczających Cię ludzi, ich emocje i nastroje.

Bądź odważny i pewny siebie, bo planety bardzo Ci sprzyjają. Dostrzeżesz szansę wyjścia ze starych kłopotów, a Twoje nowe pomysły będą się wszystkim podobać. Jowisz doda Ci sił, a Uran pomoże w spełnianiu nawet najskrytszych marzeń.

Zdrowie i wypoczynek

Twoje dolegliwości, zaczną mijać. Bądź tylko konsekwentny w walce z nimi. Znajdziesz w sobie tyle siły, by zdobyć się na systematyczność. To pozwoli Ci nie tylko na uporanie się z dolegliwościami, ale przywróci Ci wiarę w siebie i ogólny spokój, którego tak często Ci brak. Koniec z tym. Uważaj tylko na lekarzy, bo większość z nich będzie stawiać mylne diagnozy. Poszukaj w Internecie źródła choroby i polecz się metodami naturalnymi.

Koziorożce czasem zupełnie niepotrzebnie udają, że są zbudowane ze stali i wcale nie muszą odpoczywać. Poświęcają się dla dobra firmy, biorą wolne w listopadzie, a potem tego żałują, że nie wykorzystali w lecie. W skrytości ducha marzą jednak o urlopie w pięknym i ciepłym miejscu, pełnym atrakcyjnych osób i nieskrępowanej wolności.

Decyzja o wyjeździe nie jest jednak dla Koziorożca prosta. Często przytrafiają im się podczas wyjazdów przedziwne zbiegi okoliczności. Trafiają nie w to miejsce, w które zamierzały lub w ostatniej chwili przez czyjeś zaniedbanie muszą zmienić cały swój plan. Jednak Koziorożce są uparte i nie poddają się tak łatwo przeciwnościom losu. Dzięki temu udaje im się w końcu wyjechać, choćby nawet bez paszportu lub połowy bagażu i zwykle się tym nie przejmą.

Sprawy sercowe

Nie zabraknie ci wielbicieli. Twój urok osobisty i dobry nastrój sprawi, że każdy będzie się czuł swobodnie w Twoim towarzystwie. Wielu znajomych prosić Cię będzie o radę i pomoc w różnych delikatnych sprawach. Masz szansę doradzić w miłosnych związkach przyjaciół, a nawet wyswatać udaną parę. W tym roku niektóre plotki lub decyzje partnera mogą Cię zaskoczyć. Nie osądzaj go pochopnie! Być może pewnej osobie zacznie zależeć na tym, abyście nie żyli w zgodzie. W lipcu i sierpniu zdaj się na swoją miłosną intuicję, dzięki czemu zaskoczysz partnera niejednym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Jeśli jesteś samotny, to czeka Cię w wakacje więcej okazji do flirtów i romansów. Być może wśród nowych znajomych będzie ktoś, z kim zwiążesz się na dłużej. Jesień przyniesie uspokojenie uczuć i poczucie, że ktoś cię naprawdę kocha.

Koziorożec to tradycjonalista, który ceni prostotę. Woli, gdy sprawy jawią mu się w czarno-białych barwach, dlatego wszystko, co wiąże się z jego życiem uczuciowym, i nie tylko, musi być jasne i klarowne. Zarówno jego uczucia, jak i podejście do całego życia, daje Koziorożcom pewne poczucie spokoju, który tak bardzo cenią. Proste podejście Koziorożców sprawia, że zamiast podczas romantycznej kolacji, zbliżać się krok po kroku do serca swojego partnera, woli przypuścić atak, który często kończy się powodzeniem. Przy tym wszystkim Koziorożce to osoby o niezwykłych manierach, które często pozwalają im na tak bezpośrednie zachowania. Wolne związki są czymś, co Koziorożce skreślają na wstępie i czego zaakceptować nie potrafią. Ich decyzje są przemyślane, przez co na sakramentalne "tak" trzeba czekać długo.

Koziorożce są nieufnie nastawione do wakacyjnych romansów i znajomości. Najchętniej wyjeżdżają na urlop w towarzystwie sprawdzonej paczki znajomych i przyjaciół. Są z natury nieufne i nieśmiałe, trudno więc im szybko nawiązać bliski kontakt z kimś zupełnie nieznanym. Wakacyjny romans to jednak marzenie Koziorożca, które rzadko zostaje spełnione.

Koziorożec musi kogoś choć odrobinę znać, żeby się do niego zbliżyć. Wakacyjną znajomość trudno testować latami, Koziorożec musi więc szybko podejmować decyzję, jeśli chce przeżyć miłość na wakacjach. Sam długo przymierza się do zaczepienia upatrzonej osoby. Trzeba go więc chociaż trochę ośmielić. Propozycja wspólnej wędrówki górskiej, wspinaczki skałkowej czy rejsu na pewno poskutkuje. Trzeba jednak czasu, żeby Koziorożec się otworzył przed wakacyjnym partnerem. Nie należy zmuszać go do miłosnych wynurzeń czy zbyt bezpośrednich zachowań. Koziorożec nie lubi też obnosić się ze swoimi uczuciami. W towarzystwie nie będzie więc lubił wspólnych uścisków, pocałunków czy opowieści, "jak to jest nam dobrze razem". Im więcej dyskrecji, tym lepiej dla obojga. Nie są tak oziębłe i zdystansowane, jak się powszechnie sądzi. Przeżywają w głębi serca każdą męsko-damską znajomość, nawet tę przelotną. Ich przysłowiowa samotność to tylko przykrywka dla potajemnych romansów i poważnych związków na kocią łapę. Bo mimo że Koziorożce przywiązują wielką wagę do obyczajów i społecznych norm, to do ślubnego ołtarza bardzo trudno je zaciągnąć.

Koziorożce traktują związki partnerskie bardzo poważnie. Nie od razu decydują się na regularne spotkania, nie mówiąc już o seksie. Na Koziorożca trzeba trochę poczekać. Ale warto! Jeśli się już zdecyduje i oswoi - pokaże, na co go stać.

Panu Koziorożcowi podobają się kobiety zadbane i eleganckie, z odpowiednią pozycją społeczną i bagażem doświadczeń. Pani Koziorożec lubi mężczyzn starszych od siebie, zadbanych, bogatych i na wysokich stanowiskach. Koziorożce nieraz po prostu zakochują się w swoich szefach lub podwładnych, bo właśnie w pracy spędzają większość swojego czasu. Są na tyle zaradne i praktyczne, że zorganizują sobie kogoś, do kogo choćby od czasu do czasu mogłyby się przytulić.

Życie zawodowe

Pluton sprawi, że zaczną nudzić Cię zwyczajne obowiązki i rozmowy na wciąż te same tematy. Będziesz potrzebował czegoś zupełnie nowego i ciekawszego. Zainteresujesz się nową dziedziną wiedzy, a nawet na ochotnika zgłosisz do udziału w szkoleniu czy kursie, o którym wcześniej nawet nie myślałeś. Bądź odważny i nie wstydź się uczyć i o wszystko pytać. Stare przyjaźnie bardzo się w tym roku przydadzą. Nie bagatelizuj żadnej informacji, nawet plotki, dzięki nim zarobisz fortunę. Krótkie podróże, a nawet przeprowadzki, dostarczą Ci wielu wrażeń i będą sprzyjały interesom. Kwadratura Jowisza pomaga Ci w pierwszej połowie roku. Późną wiosną i latem szukaj dobrej posady i zapisz się na ciekawe kursy. Wtedy też wiele zyskasz dzięki życzliwemu wsparciu ważnych osób. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda Ci odwagi i zainspiruje do pozytywnych zmian. Jesień sprzyja zakładaniu własnego biznesu lub pracy za granicą.

Nie ruszaj od razu z kopyta do załatwiania wszystkich zaległych problemów, o których sobie nagle przypomniałeś, bo nie uda Ci się niczego zrobić spokojnie, dokładnie i porządnie. Ruszaj więc powoli ale uparcie przyj do przodu. Nie oczekuj szybkich efektów. Poukładaj i usystematyzuj swoją pracę. Nie rzucaj się na wszystko na raz. Czas będzie po Twojej stronie. Takie przeskakiwanie z jednej sprawy na drugą wprawdzie zajmuje czas i sprawia, że dzień przechodzi jak błyskawica ale nie da Ci takich efektów, jakie będziesz mógł mieć, robiąc wszystko systematycznie i w kolejności. Jeśli ułożysz sobie w głowie wyraźny plan, wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Finanse

Inwestuj, ryzykuj, nawet na giełdzie. Pieniądze będą magicznie znajdować się w Twojej kieszeni zawsze, kiedy będziesz ich potrzebować. Największe szanse na wygraną i dodatkowe wpływy masz od czerwca do grudnia. Koziorożce to osoby ambitne i wytrwałe. Dzięki własnej pracy i stanowczości osiągają w życiu sukces.

Charakter Koziorożca
Koziorożce to osoby poważne i sympatyczne. Ich obietnicom można zaufać, nigdy nie rzucają słów na wiatr. Trudno namówić je na ryzykowne przedsięwzięcia i eskapady, potrafią realnie ocenić możliwości i dobrze zaplanować swoje działania.

Koziorożce na ogół są nieco poważniejsze od swoich rówieśników choć wydają się być wesołe i lubiące humor. Chętnie przyjaźnią się z osobami starszymi od siebie. Wewnętrzna powaga sprawia, że ludzie chętnie powierzają im odpowiedzialność. Słowo odpowiedzialność towarzyszy im często od najmłodszych lat życia, a wiele przyjemności zarezerwowanych dla młodzieży zwyczajnie je omija z powodu ważniejszych zadań.

Koziorożce zdają sobie sprawę z trudności, jakie ich spotykają w życiu i zawczasu się do nich przygotowują. Chętnie się uczą i mają talent w kierunku przedmiotów ścisłych. Interesują je tylko poważne sprawy, jednak jeśli już odnajdą swoje przeznaczenie poświęcają się mu bez reszty. Artyści spod tego Znaku pozostawiają po sobie dzieła niezwykłe i ponadczasowe. Najlepiej wiedzie się Koziorożcom w zawodach związanych z pieniędzmi i ziemią. Znają wartość czasu i potrafią niezwykle trafnie wycenić pracę. Mają poczucie sprawiedliwości, nie ulegają powierzchownym sentymentom. Są doskonałymi rachmistrzami, księgowymi, planistami. Potrafią wytrwale pracować i wyczekiwać na sukces. Zwykle udaje im się zgromadzić pokaźny majątek dzięki systematyczności i wytrwałej pracy.

W miłości są powściągliwe i szczere, nie tolerują udawania i drobnych kłamstewek. Wielkie namiętności pozornie nie wzruszają Koziorożców, z trudem mówią o swoich uczuciach. Czekają na miłość idealną i osobę, która w pełni zaakceptuje ich poważną duszę. Często największa miłość spotyka je dopiero po trzydziestce, a wcześniejsza młodość obfituje w kompleksy.

Prawdziwość i szczerość uczuć są dla Koziorożców najważniejsze, urodę czy bogactwo stawiają na drugim miejscu. Cenią sobie partnerstwo i wspólnotę zainteresowań. Lubią porządek w domu, a wszelkie przejawy ekscentryzmu dziwią je i niepokoją. Są wierne, choć czasami nieco apodyktyczne. W głębi duszy są tradycjonalistami, szanują rodzinne i religijne tradycje.

Sławni Koziorożce:

Isaak Newton, Adam Mickiewicz, Paule Cezanne, Marlena Dietrich, Mieczysława Ćwiklińska.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |