Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Lew

Horoskop dzienny »

Dzień powitasz z nowymi nadziejami i planami na najbliższe dni. Właściwie wszystko, co pragniesz wykonać, uda Ci się zrealizować. Chwilowe przeszkody postaraj się od razu eliminować, by nie zakłócić porządku dnia. Ciesz się z małych przyjemności.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Twarda jest konieczność, ale dopiero zmuszony koniecznością może człowiek wykazać, co jest naprawdę wart. Żyć wedle swego widzimisię potrafi każdy." Johann Wolfgang von Goethe

Kamień: Kryształ górski - poprawi Twoją aurę, zneutralizuje negatywne energie i złe promieniowanie, uchroni od trosk codziennych i doda werwy. Ochroni przed klątwami.

Żywioł: ogień
Patron: Słońce.
Jakość: stała
Dzień tygodnia: niedziela
Kamień: diament, rubin
Metal: złoto
Kierunek: północno-zachodni
Kolor: żółty, złoty, czerwony, pomarańczowy

W 2011 roku wzrosną Twoje ambicje i możliwości. Nadszedł czas realizacji marzeń i życiowych planów. W zasięgu Twojej ręki są lepsza praca i satysfakcjonujące relacje z partnerem. Bądź konsekwentny i życzliwy ludziom, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

To będzie dla Ciebie okres wzmożonej aktywności. Staraj się więc z całych sił kontynuować to, co robisz od dłuższego czasu. Doprowadź wszystkie swoje zamierzenia do szczęśliwego końca. Gwiazdy mówią, że przeznaczenie jest gotowe Cię wspierać, jeśli nie zatracisz w sobie budzących się chęci do zrobienia tak wielu pożytecznych rzeczy. Nie rezygnuj z niczego przedwcześnie nim sam się nie przekonasz o wartości tego, czego się podjąłeś. Pojawią się przyjaciele, którzy będą Cię wspierać skutecznie i to nie tylko podtrzymując Cię na duchu ale i pomagając w konkretnych sprawach. Przed Tobą naprawdę sprzyjający czas i miejsce na całą gamę uczuć, które niespodziewanie dla Ciebie samego nagle się rozwiną. Bądź przygotowany na to, że będzie wśród Twoich przyjaciół dochodziło do sporów ale będą to naprawdę twórcze spory, na których najbardziej skorzystasz właśnie Ty.

Sprawy sercowe

Zwolnij tempa i zdaj sobie sprawę ze wszystkich korzystnych zmian, jakie wydarzyły się w ubiegłym roku. Teraz dostrzeżesz więcej plusów niż minusów. To doskonały rok aby wyjść za mąż, urodzić dziecko, wybudować dom. Działaj szybko i nie oglądaj się na innych! Wiosną Jowisz w trygonie z Twoim Słońcem nastroi cię romansowo, udadzą się randki w ciemno i nowe flirty. Zachowaj spokój i nie daj się sprowokować do kłótni i nagłych zmian, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Przy okazji uda się także wyjaśnić pewne nieporozumienia między Tobą a osobą, na której ci zależy. W wakacje dzięki Neptunowi pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie poświęcić więcej czasu w weekendy.

Lwy kochają w wielkim stylu. Miłość lwów jest płomienna i żywiołowa, pomimo tego iż są wierne swoim partnerom, potrzebują wszechstronnej adoracji, która jest wyznacznikiem ich dobrego samopoczucia. Uwielbiają obdarowywać jak i być obdarowywane kwiatami. Uczucie do nich musi być niepodważalne, nie konieczne jest codziennie powtarzane "kocham cię", ale odczuwalna więź z partnerem. W swych uczuciach potrafią się jednak pogubić, a kiedy już się to stanie, stają się agresywne. Takimi chwilowymi zawirowaniami lwy potrafią zniszczyć swój związek na tyle efektywnie, iż później nie są w stanie niczym go naprawić. Kobieta lew to typ ekscentrycznej królowej, potrzebującej podziwu i wszystkiego czego mieć nie może. Mimo to potrafią być nienagannymi żonami, stojącymi na straży swych domów. Panowie spod znaku lwa są o wiele bardziej uczuciowi, nie przywiązują tak wielkiej wagi do postrzegania ich przez otoczenie. Angażują się w swoje związki i są skłonni strzec ich za wszelką cenę.

Osoby spod znaku Lwa są stworzone do tego, aby kochać i być kochane. Ich prezencja i szlachetność przyciągają tłumy wielbicieli i adoratorów. Jeśli im na kimś zależy, potrafią walczyć do ostatka i nie spoczną, póki nie udowodnią swojej wyższości nad konkurentami. Lwy jak nikt umieją się starać. Robią to bardzo widowiskowo. Nie żałują na ten cel sił i środków. Potrafią zgadnąć, o jakim prezencie marzy obiekt ich westchnień i sprowadzą go, choćby zza granicy. Mają tak dużą siłę oddziaływania, że rzadko kto odrzuca ich zaloty.

Aby zdobyć Lwa trzeba go przede wszystkim podziwiać. Komplementy i okrzyki zachwytu mile połechcą ich dumę. Lwem trzeba się nieustannie zajmować. Jak dziecko cieszy się ze wszystkiego, co zobaczy lub znajdzie na swojej drodze. Nie można go krytykować, bo poczuje się urażony. Lew o zranionej dumie zachowuje się jak bezwzględny król skazujący swoich poddanych na męki nieodwiedzania go w ogóle. Nie warto dawać im do zrozumienia, że jest ktoś inny, gdyż da to tylko odwrotny skutek. Odejdą zranione i będą z pogardą myśleć o tym, który nie zasłużył na ich względy.

Lew co roku niecierpliwie czeka na wakacje i związane z nimi przygody. Letni romans to specjalność Lwów. Podrywany na miłosnym polowaniu to jego żywioł. Bardzo często osoby poznane na wakacjach stają się potem ważnymi osobami w jego życiu, a nawet partnerami na całe życie.

Lew najlepiej czuje się na plaży. Jego opalenizna i muskuły lub krągłe kształty przyciągają uwagę innych plażowiczów i żądnych miłosnych przygód osób. Lew lubi spojrzenia uwielbienia i podziwu. Dlatego to nie on pierwszy zauważa partnera do romansu. Bardzo lubi być zdobywany. Osoba, z którą Lew pragnie przeżyć wakacyjną przygodę, nie powinna być piękniejsza, okazalsza, lepiej ubrana i mądrzejsza od niego. Lew bowiem nie lubi żyć w cieniu swojego partnera, to na nim powinna być skupiona uwaga wszystkich wczasowiczów czy towarzyszy wakacyjnych podróży. Partner Lwa musi być więc wesoły, zabawny i pomysłowy, ale nie przerastać wyglądem i wspaniałością Lwa.

Lew bardzo dba, aby wakacyjny romans był jak najbardziej udany. Nie pozwoli, żeby partner nudził się czy martwił. Jeśli jednak partner nie ma ochoty na zabawę lub wieczorne wyjścia w większym gronie i chce jedynie siedzieć w namiocie czy domku, Lew może zacząć się zastanawiać nad zmianą obiektu uczuć. Spacer na deptaku, molo czy po głównej ulicy miasteczka w objęciach partnera będzie tym, co Lwa zadowoli. Nie lubi bowiem chować się ze swoimi uczuciami, a wręcz przeciwnie - cały świat powinien się dowiedzieć, co i z kim robi Lew.

Po powrocie z wakacji Lew będzie chętnie kontynuować letni romans, jeżeli nikt na niego nie czeka w domu. Wakacyjne znajomości często stają się też przyjaźniami. Warto więc podtrzymywać znajomość. A kiedy przyjdzie następne lato, Lew na pewno przypomni sobie o partnerze z zeszłych wakacji i chętnie umówi się z nim na kolejny wyjazd.

Życie zawodowe

Odkryjesz, że masz więcej przyjaciół i dobrych pomysłów, które można wspólnie zrealizować, niż myślałeś pod koniec zeszłego roku. Teraz w sprawach zawodowych możliwe są korzystne niespodzianki. Zacznie ci bardziej teraz zależeć na uznaniu w oczach innych ludzi. Gwiezdny układ sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie zawodowych kłopotów. Już na początku roku dzięki trygonowi Jowisza do Twojego Słońca odkryjesz kilka błędów i zaległości, które w przyszłości mogłyby się okazać bardzo niebezpieczne. W drugiej połowie roku wyrozumiałość i cierpliwość nie będą Twoją mocną stroną. Z uporem szukać będziesz ryzykownych spraw, które natychmiast trzeba załatwić. Jesienią spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych pomysłów. Nie bądź egoistą, bo razem możecie zdziałać o wiele więcej.

Rozpędziłeś się nieco i starasz się postawić cały świat na głowie? Postaraj się jednak realnie ocenić swoje możliwości. Nie ograniczaj ich a jedynie oceń rozsądnie i bez nadmiernych emocji. Szybko przekonasz się jakie było Ci to potrzebne. Widząc wszystkie możliwości i ograniczenia dokonasz naprawdę słusznych wyborów i pójdziesz w stronę, która okaże się dla Ciebie najciekawsza. Już to, samo w sobie będzie sukcesem. Zwycięstwa i drobne sukcesy pozwolą Ci nabrać tak ważnej dla Ciebie pewności siebie. Spokojnie i pewnie pokonasz drobne, choć niespodziewane kłopoty, jakie się pojawią. Na przekór wszystkiemu umocnią Cię a ich rozwiązanie da Ci dużo satysfakcji.

Finanse

Będziesz cierpliwy i dokładny, co sprzyja porządkom i rachunkom. W styczniu, lipcu, sierpniu lub wrześniu znajdziesz skarb lub świetny sposób na dodatkowe zarobki po godzinach. W listopadzie i grudniu będziesz życzliwy, ale też łatwowierny - nie pożyczaj pieniędzy osobie, która jest lekkomyślna.

Zdrowie i wypoczynek

Żyjesz zbyt nerwowo. Naprawdę nie ma potrzeby. Dobrze by było, gdybyś w tym roku wyjechał(a) na dłuższy urlop. Ale jeśli to się nie uda, to zapewnij sobie codziennie po kilka chwil swojego prywatnego urlopu. Warto, byś się nad tym zastanowił, bo nerwy, to zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Lwy uwielbiają i potrafią odpoczywać. Nie przegapią żadnej okazji, aby tylko zdobyć kilka dodatkowych dni urlopu. Bez żalu porzucają męczące obowiązki, a przemęczonym współpracownikom przysyłają swoje efektowne zdjęcia z morskiej plaży lub górskich łańcuchów. Lwy pakują szybko swoje walizki i zabierają ze sobą tylko najlepsze ubrania. Kupują mnóstwo kosmetyków do opalania nowej generacji, przewodników i drogiego sprzętu turystycznego. Lubią podróżować z przyjaciółmi, ale tylko z takimi, którzy chętnie podporządkowują się jego fantazji i woli.

Miejsce swojego wypoczynku Lwy wybierają bardzo uważnie. Kierują się krytycznymi opiniami przyjaciół, chętnie korzystają z porad specjalnych serwisów turystycznych. Nie dla Lwa dziurawe namioty i brak porządnej łazienki. Domagają się wszelkich możliwych wygód i jak to Lwy - pragną być przez wszystkich zauważone i chociaż przez dwa tygodnie w roku traktowane po królewsku. Lwy nie powinny żałować sobie wakacyjnej swobody i beztroski. Dzięki niej mają potem przez cały rok lepszy humor i kondycję. Lwy, które musiały spędzić urlop w domu, stają się marudne. Wybierz się więc nawet na działkę lub pobliską plażę, a odzyskasz wigor i dobry humor.

Charakter Lwa

Lwy to osoby dumne i szlachetne. Uwielbiają być w centrum zainteresowania, są urodzonymi aktorami. Osoby spod znaku Lwa są osobami szczerymi i prostolinijnymi. To królewski znak Zodiaku. Nigdy nie zachowują urazy, wspaniałomyślnie wybaczają innym krzywdy i przewinienia. Mają gest i potrafią być szczodre nawet dla nieznajomych. Uwielbiają być podziwiane, zawsze znajdują się w centrum zainteresowania. Umieją być duszą towarzystwa, potrafią rozweselić każdego. Na imprezach, bankietach i przyjęciach czują się świetnie. Mogą tam zabłysnąć pomysłowością i dowcipem. Są świetnymi organizatorami, wokół nich skupia się życie towarzyskie. Trzeba je pilnować, gdyż nieraz bywają lekkomyślne i zanadto ryzykują, szczególnie jeśli chodzi o poszukiwanie wrażeń.

Bywają jednak męczące, ponieważ to na nich powinna się skupiać cała uwaga. Trzeba je podziwiać, bo tracą humor i robią się zazdrosne. Nieraz okazują swoją gorszą stronę - wychodzi z nich próżność, egoizm, chęć imponowania innym za wszelką cenę, zarozumialstwo i pycha. W skrajnych przypadkach, kiedy nikt nie zwraca na nie uwagi, potrafią błaznować i szukają taniego poklasku, byle tylko zdobyć widownię.

W życiu zawodowym Lwy są bardzo energiczne i przedsiębiorcze. Dobrze umieją zorganizować pracę sobie i innym, umiejąc delegować innym członkom zespołu. Najlepiej czują się na stanowiskach reprezentacyjnych i kierowniczych, uwielbiają wyjazdy w delegacje i firmowe bankiety. Zmysł dramatyczny pozwala im rozegrać prawie każdą sytuację na swoją korzyść. Cenią nie tylko podwyżki, ale również odznaczenia, nagrody, dyplomy i inne formy wyróżnień.
Wedle tradycji najodpowiedniejsze dla Lwów zawody to: aktor, przedsiębiorca, fabrykant, marszand, jubiler, dyrektor, przewodniczący, akwizytor, handlarz dziełami sztuki i starociami.

Lwy odpoczywają najchętniej na plaży w pełnym słońcu, na egzotycznych wyspach. Z powodu lenistwa, nie lubią pieszych wędrówek i męczącej wspinaczki. Ze sportów uwielbiają gry zespołowe, tylko wtedy, gdy są kapitanem drużyny, lekkoatletykę, areobik i taniec.

W miłości Lwy są namiętne i zaborcze. Potrafią zalecać się w wielkim stylu i nie znoszą konkurencji. Mają duże potrzeby seksualne, które są u nich ściśle powiązane z uczuciami. Potrafią być chorobliwie zazdrosne, chociaż same są mistrzami flirtu. W związkach zawsze dominują. Przebywanie z Lwem to nigdy się nie nudzi.

Sławne Lwy:

Napoleon Bonaparte, Bill Clinton, Beata Tyszkiewicz, Madonna, Jan III Sobieski, Józef Ignacy Kraszewski, Roman Dmowski, Jan Brzechwa, Tadeusz Dołęga-Mostowicz, Kazimiera Iłłakowiczówna, Zofia Kossak-Szczucka.© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |