Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Panna

Horoskop dzienny »

Dzisiaj możesz stanąć przed koniecznością wyborów. Być może pewne sytuacje doprowadzą Cię do impasu. Na pewno nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie. Warto wszystko przemyśleć i zastanowić się nad następnymi krokami, które musisz wkrótce podjąć...

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Jeżeli chcecie, aby życie uśmiechnęło się do was, przynieście mu najpierw swój dobry humor."
Baruch Spinoza

Kamień: Lapis-lazuli - pomoże Ci w egzaminach i wszelkich negocjacjach, zwiększy siły, witalność i męskość. Zdejmie niepokój i napięcia.

Żywioł: ziemia
Patron: planeta Merkury
Jakość: zmienna
Dzień tygodnia: środa
Kamień: jaspis
Metal: magnez
Kierunek: północno-zachodni
Kolor: szary, naturalne, ochra, żółty, kolory w odcieniach brązu

Twoje codzienne boje z rzeczywistością niedługo dobiegną końca. Możesz znowu liczyć na wiele sympatii i życzliwości ze strony najbliższego otoczenia. Już wkrótce sama się przekonasz, jak wielu ludzi gotowych jest Ci pomóc choć – nie ukrywając – nie zawsze pamiętałaś nawet o ich istnieniu. Ale teraz uda Ci się naprawić te wszystkie zaniedbania wobec najbliższej rodziny i wiernych Ci przyjaciół. Uważnie słuchaj wszystkiego, co Ci chcą przekazać życzliwi ludzie. Mają bowiem o wiele więcej cennych uwag niż mogłabyś się spodziewać. Nie oznacza to, że zaraz musisz postępować po ich myśli. Weź jednak poważnie do serca ich uwagi i spostrzeżenia. Oni naprawdę Ci dobrze życzą. Nie ustępuj więc zbyt łatwo przed trudnościami.
Dzięki Plutonowi zdobędziesz prestiż i uznanie swojego otoczenia. Poznasz lepiej swoje zalety i wady, co pomoże ci w pogodzeniu się z trudnymi aspektami Twojego życia osobistego i zawodowego. Dzięki zdolności wybaczania zdobędziesz uznanie bliskich.

Zdrowie i wypoczynek

Koniecznie zadbaj o swoją skórę, bo istnieje niebezpieczeństwo powstania jakichś problemów. Jeśli znowu zaczną dokuczać Ci bóle głowy nie przesadzaj z tabletkami. Nie ma sensu za bardzo się od nich uzależniać. A tabletki jak wiadomo przynoszą ulgę na krótko, nie likwidując samego źródła bólu. Lepiej idź do naturopaty lub zielarza po poradę. Nic Ci takiego nie grozi byś musiał z tego powodu się zamartwiać.

Panny chętnie wyjeżdżają na urlop, ale robią to częściej z powinności niż z wewnętrznej potrzeby. Ciągle zaganiane i zapracowane, rzadko mają szansę wyjechać na dłuższy urlop. W końcu jednak zwycięża ich zdrowy rozsądek i decydują się na wyjazd. Zanim jednak opuszczą dom w poszukiwaniu letnich przygód, muszą załatwić wiele spraw. Niezapłacone rachunki, dodatkowe zlecenia czy zobowiązania odbiorą im przyjemność odpoczywania, muszą więc wszystko zrobić przed wyjazdem. Nawet jeśli miałoby to opóźnić wyjazd o kilka godzin a nawet dni.

Panny pakują się bardzo metodycznie i skrupulatnie. Robią najpierw listę, a później umieszczają w walizce lub plecaku wszystkie potrzebne rzeczy. Nie zapomną ciepłego swetra, płaszcza przeciwdeszczowego, okularów przeciwsłonecznych czy latarki. Potem na wyjeździe uratują niejednego zapominalskiego przed zmarznięciem czy poparzeniem słonecznym. Zabierają też ze sobą dużo lekarstw, żeby w razie czego móc samemu się wyleczyć z kataru. Ich bagaż, jak się można domyśleć, jest zazwyczaj bardzo ciężki i duży.

Panny na wakacjach lubią przebywać wśród dzikiej i nie skażonej natury. Chętnie wspinają się na górskie szczyty, przecierają nowe rowerowe szlaki i mieszkają w starych wiejskich domkach. Nie lubią, gdy ktoś zakłóca im spokój, wolą wyjeżdżać w małym gronie: rodziny lub sprawdzonych przyjaciół. Lubią samotne spacery i oglądanie wschodu oraz zachodu słońca. Wszystkie atrakcje mają zaplanowane dużo wcześniej. Przeważnie wiedzą z dokładnością do kilku godzin co i gdzie będą robiły każdego dnia urlopu. Inaczej będą miały poczucie źle wykorzystanego czasu. Leżenie bezczynnie na trawie czy plaży raczej nie wchodzi w grę. Już po godzinie zaczną sobie szukać zajęcia lub ruszą dziarsko na daleki spacer.

Panny lubią uprawiać sport, aby utrzymywać dobrą kondycję i zdrowie. Dlatego rano, kiedy inni towarzysze podróży jeszcze śpią, chętnie biegają, pływają w hotelowym basenie czy spacerują. Panny są bardzo oszczędne, często więc wybierają wczasy na własnej działce zamiast wyjazdu do znanego kurortu.

Sprawy sercowe

Zapragniesz naprawić to, co się nie układa z partnerem bo zauważysz jego wady. Pamiętaj jednak, że krytyką i brakiem rozmowy tylko pogorszysz sytuację. Jowisz będzie pomagał ci naprawić błędy i ponownie odnaleźć to, co was łączy. Jeśli jesteś samotny, w kwietniu i maju nawiążesz namiętny flirt, który przerodzi się w poważny romans, a nawet związek na lata. Daj tylko sobie i partnerowi czas, żeby Wasze uczucia mogły się rozwinąć. Na jesieni nie zrażaj się małymi niepowodzeniami, grasz przecież o wiele! Mogą ci przyjść do głowy szalone pomysły - nagły wyjazd, nawet na weekend, może stać się miłosną przygodą Twojego życia. Jeśli jesteś w związku z partnerem, który cię ogranicza i dołuje, w tym roku znajdziesz siłę, aby wyrwać się z tego błędnego koła.

Romanse i flirty nie są w stylu osób spod znaku Panny. Panny przekonane o stabilności uczuć partnera nie wiedzieć, czemu zaraz przechodzą do codziennego życia we dwoje. Ma to oczywiście również swoje dobre strony. Dzięki takiemu podejściu są wytrawnymi mistrzami codzienności, potrafią bardzo dobrze rozwiązywać niewielkie potyczki i spory dnia codziennego. To, o czym myślą najczęściej to oczywiście organizacja czasu oraz podział obowiązków. Osoby spod tego znaku nie zapominają o jakichkolwiek sprawach czy spotkaniach. Spóźnienie na kolacje jest jedną z najgorszych rzeczy, które można popełnić idąc na randkę z panną.

Panna ostrożnie podchodzi do wakacyjnych romansów. Zawsze i wszędzie stara się mieć nienaganne maniery i wzorowo się zachować. Trudno jej będzie szybko przestawić się z codziennego rytmu życia, pełnego obowiązków i pracy, na pełen luzu i swobody rytm wakacyjnego życia. Dlatego zanim pomyśli o wakacyjnym romansie, musi oswoić się z nowym rytmem dnia i planem wakacyjnych rozrywek.

Panna czuje się dobrze na łonie przyrody, wśród dzikich i nieskażonych terenów. Dlatego ten, kto będzie towarzyszyć Pannie na spacerach po krętych ścieżkach, niedostępnych zakątkach czy odważy się na niebezpieczną wyprawę w głąb dżungli, zyska uznanie i podziw Panny, a nawet jej uczucie. Partnerem Panny do wakacyjnych miłosnych przygód musi być osoba bardzo samodzielna, wytrwała i gotowa na wyzwania, jakie niosą ze sobą niebanalne wakacyjne przygody. Leżenie na plaży i opalanie się czy wspólna zabawa do białego rana to nie są dobre propozycje dla Panny. Jeśli partner Panny będzie prowadził zbyt rozrywkowy tryb życia i nie będzie chciał towarzyszyć jej w krajoznawczych wycieczkach i w wytrwałym poznawaniu uroków okolicy, Panna szybko znajdzie sobie innego partnera.

Panny zakochują się rzadko, ale za to na całe życie. Na co dzień są nieśmiałe, wycofane i skromne. Trudno im się odnaleźć w roli bohatera melodramatu. Mimo to pragną, aby ktoś się nimi zainteresował, mimo że nie dają widocznych sygnałów osobom płci przeciwnej. Aby zdobyć Pannę trzeba ją najpierw ośmielić. Rozmowy o zdrowym odżywianiu, problemach ekologicznych czy o nowinkach medycznych sprawią, że każda Panna ożywi się i nabierze zaufania do rozmówcy. Warto zabrać ją na randkę w niecodzienne miejsce - może to być restauracja wegetariańska lub egzotyczne kuchnie wschodu. Wolą rzeczy proste, ale eleganckie i w dobrym wydaniu.

Panny są pragmatyczne, Nie lubią ostentacji i marnotrawstwa. Zbyt drogie prezenty lub wylewne gesty czułości nie robią na Pannach dobrego wrażenia. Lepiej zachować umiar i dostosowywać swoje zachowanie do wymogów sytuacji.

Życie zawodowe

Ten rok sprzyja Ci w nauce i wytrwałej pracy. Skup się na konkretnych sprawach, nie zaniedbuj obowiązków, a na pewno osiągniesz zamierzone cele. Nie będziesz musiał udowadniać sobie i innym, jak wiele jesteś wart. Dzięki trygonowi Jowisza od czerwca do grudnia przełożony obdarzy cię swoim zaufaniem i powierzy zadania, które zadecydują o losach Twojej kariery. Do października zyskasz uznanie w pracy, a nawet dostaniesz upragniony awans. Jeśli nie masz pracy lub chcesz zdobyć ambitniejszą i lepiej płatną, najlepszymi miesiącami na rozmowy kwalifikacyjne są czerwiec, sierpień i listopad. Ryzykuj i intensywnie pracuj, a zrealizujesz swoje ambitne plany.

I tu nie zapominaj o zachowaniu pewnej dozy cierpliwości i uwagi w działaniu. Dobrze wiesz, że niecierpliwość i brak ostrożności potrafią przynieść mnóstwo kłopotów. Czasami rzucasz się śmiało do przodu i czasami przynosi to efekty ale może też przynieść zupełnie niepotrzebne komplikacje. Możesz ich zatem uniknąć. Zastanawiaj się częściej nad krokami jakie podejmujesz. Zastanawianie się nad działaniami i analizowanie ich skutków nie musi oznaczać spowolnienia marszu. Na pewno jednak sprawia, że droga jest mniej kręta i bezpieczniejsza. Czasami warto narazić się dla czegoś ważnego na niebezpieczeństwo ale narażać się na każdym kroku dla najdrobniejszej nawet rzeczy, nie ma sensu. Nie musisz tego robić. Przed Tobą czas skutecznych rozwiązań. Wszystkie one tylko czekają na Ciebie. Nie rób niczego na hura, a zobaczysz jak zaskakujące i radosne mogą być rezultaty.

Finanse

Wydasz więcej na ubrania i kosmetyki niż zwykle, ale akurat w tym zakresie oszczędności się nie opłacą. Pierwsza połowa roku przyniesie Ci wzrost dochodów. Wydasz więcej na sprzęty AGD i urządzenia elektroniczne. Pamiętaj, aby zostawić sobie zawsze trochę oszczędności „na czarną godzinę”. Będziesz mieć przypływ funduszy od czerwca.

Charakter Panny:

Panny to osoby systematyczne i odpowiedzialne. Dzięki rozsądkowi i cierpliwości osiągają dalekosiężne cele. Osoby spod tego Znaku chcą aby świat był uporządkowany i bezpieczny, a każdy człowiek odnalazł siebie i należne sobie miejsce. Wierzą w naukę i w jej odkrycia, interesują się konkretnymi zagadnieniami i praktycznymi rozwiązaniami. Uporządkowanie, umiejętność planowania i analityczny umysł gwarantują Pannom sukces w świecie. Panny to osoby bardzo inteligentne, o encyklopedycznej wręcz wiedzy.

Do wad Panny należy przesadne skupianie się na szczegółach i zamartwianie drobiazgami. Panny powinny uważać aby "nie wylewać dziecka z kąpielą" i nie pouczać innych. Idealne dla nich zawody to te związane z techniką, medycyną, planowaniem i zarządzaniem. Wielu wybitnych naukowców, inżynierów i lekarzy wywodzi się spod tego Znaku. Panny twierdzą, że praca nie jest karą, a nagrodą i wyzwaniem człowieka. Dzięki takiemu podejściu zyskują miano osób wyjątkowo odpowiedzialnych, którym można powierzać tajemnice. Ryzyko i spekulacje nie są domeną Panien. Panny mają bardzo duże wymagania - tak wobec innych, jak i siebie, a czasami biorą zbyt wiele na swoje barki bowiem nie wierzą w umiejętności innych.

Panny dążą do perfekcji bo wierzą w ideał. Niepowodzenia odbijają im się na ich zdrowiu, a wiadomo, że choroby często mają podłoże psychosomatyczne. Wiele Panien interesuje się medycyną, dba o dietę i ruch. Panny dbają nie tylko o własną higienę, pilnie sprzątają dom, poświęcają wiele uwagi sprawom ekologii. Uwielbiają udzielać porad i pouczeń.

W miłości Panny są bardzo ostrożne. Nie zawierzają wielkim porywom i namiętnościom. Cenią sobie wspólnotę poglądów, muszą mieć o czym rozmawiać. Kochają jednak szczerze i mocno, są wierne, ale z trudem przychodzi im mówić o uczuciach. Pragną bezpieczeństwa i zaplanowanej przyszłości, bardzo dbają o dom i rodzinę, zamartwiają się zdrowiem bliskich, z radością podejmują się domowych napraw. Z natury konserwatywne, wszelkie zmiany i przeprowadzki Panny przyjmują bardzo niechętnie.

Sławne Panny:

Johann Wolfgand Goethe, Rudolf Wagner, Juliusz Słowacki, Stanisław Lem, Charlie Parker, Irena Kwiatkowska, Michael Faraday.© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |