Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Rak

Horoskop dzienny »

Dzień będzie mijał pod znakiem formalności, dokumentów, finansów i wszelkich spraw związanych z organizacją pracy. Postaraj się dobrze współpracować z płcią przeciwną, a zyskasz na tym podwójnie.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." Paulo Coelho, "Piąta góra"

Kamień: Awenturyn - wzmocni Twój system nerwowy, uspokoi, poprawi witalność, zregeneruje siły w czasie wiosennego przesilenia i jesiennego przepracowania. Zapewni powodzenie w grach hazardowych i zdobywaniu pieniędzy.

Żywioł: woda
Patron: Planeta Księżyc
Jakość: kardynalna
Dzień tygodnia: wtorek, poniedziałek dla spraw domowych
Kamień: szmaragd, bursztyn, koral, perła
Metal: srebro, platyna
Kierunek: północny
Kolor: biały, zielony, niebieski, srebrny, bordowy

W 2011 roku będziesz rozwijać dobre cechy swojego charakteru. Rok sprzyja przyjaźni i miłości. Dzięki aktywności i trafnym pomysłom masz szansę osiągnąć znaczący postęp w wielu dziedzinach życia - od spraw zawodowych po życie prywatne.

Ciągle na coś czekasz, coś planujesz i nie wiele z tego wychodzi? Taki stan bywa bardzo męczący. Niby nic szczególnie złego się nie dzieje ale nie można się zdobyć na zadowolenie z czegokolwiek. Gwiazdy postanowiły pomóc Ci w tym roku, będą Ci sprzyjały więc możesz odważnie ruszyć z miejsca. Nie ma co skrywać swoich uczuć do najbliższych. Warto im powiedzieć nawet to, co może nie będzie najmilsze ale zgodne z tym, co naprawdę czujesz. Odwagi ! Mimo Twoich pesymistycznych myśli i nienajlepszego nastroju jaki czasami Cię dopada , wiem ,że wszystko jest do naprawienia. Może nie będzie to już to samo o czym marzyłeś ale będzie naprawdę wartościowe. A o to przecież najbardziej Ci chodzi. A kiedy już naprawisz swoje błędy a najbliżsi zrozumieją swoje , otworzy się przed Tobą nowy o wiele lepszy jakościowo etap. Uwierz mi. Dotychczas najzwyczajniej nie doceniałeś samego siebie i ukrytych w Tobie możliwości.

Zdrowie i wypoczynek

Nie unikniesz chwil silnego zdenerwowania i napięcia. Trudno, czasami trzeba powalczyć z samym sobą. Powinieneś postarać się zachować o wiele większy dystans do rzeczywistości niż zwykle. Zwróć lepiej uwagę na swoje nogi, są zmęczone. Jeśli masz tendencje do żylaków, uważaj podwójnie.

Raki lubią wakacje, choć wyjazd z domu bywa dla nich bardzo stresujący. Długo się pakują i układają plan swojej wakacyjnej podróży. Muszą tylko wcześniej znaleźć zaufaną osobę, która zadba o pozostawione w domu osoby, kwiaty w doniczkach, i zwierzęta domowe. Okazuje się, że wcale nie jest to takie proste i często podróże Raków opóźniają się w ostatniej chwili. Raki zabierają ze sobą wiele niezbędnych ubrań i przedmiotów, a ich ciężkie i wielkie walizki są prawdziwą zmorą dla umęczonych bagażowych. Chętnie wyjeżdżają na wakacje z przyjaciółmi i rodziną. Nie lubią otaczać się nieznanymi i hałaśliwymi ludźmi. Są nieufne wobec osób, które zbyt szybko chcą się z nimi zaprzyjaźnić, niechętnie opowiadają o swoich codziennych sprawach.

Idealnym miejscem na udane wakacje jest dla Raka kameralny pensjonat blisko plaży lub morza. Raki lubią pływać, chętnie uprawiają sporty wodne lub chociaż kontemplują widok fal. Nie przepadają za zbyt forsownymi dziedzinami sportu, nie lubią grupowych wycieczek. Są indywidualistami, a podczas wakacji chadzają własnymi drogami. Nie lubią zorganizowanych wycieczek. Spotkać je można na długich spacerach, w najpiękniejszych miejscach górskich dolin i podczas podziwiania wschodu słońca.

Sprawy sercowe

Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz się podobać! Samotni mają szansę na namiętny flirt z kimś, kogo poznają dzięki pośrednictwu znajomych. Podejmiesz ważne decyzje, które dotyczyć będą stylu Twojego życia. Przestaniesz poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. Koniec roku sprzyja ryzykownym, ale szczęśliwym decyzjom partnerskim, czas na powiększenie rodziny i planowanie dziecka. Dzięki Uranowi zbierzesz się na odwagę i powiesz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz. Jowisz w pierwszej połowie roku sprzyja budowaniu poważnych i trwałych relacji lub ulepszaniu spraw w istniejącym już związku. Zwróć uwagę na to, jak codzienne, domowe sprawy potrafią zbliżyć do siebie dwoje ludzi. Romantycznym wyjazdom we dwoje sprzyja styczeń, luty i lipiec. W drugiej połowie roku możesz być surowy i wymagający dla bliskich. Pluton pomoże ci w uczuciowych porządkach. Jesienią skoncentruj się i podejmij poważne życiowe decyzje, takie jak przeprowadzka, ślub czy wyjazd za granicę.

Rak jest najbardziej wrażliwym spośród wszystkich znaków zodiaku, przez co łatwo je zranić. Ich wybitna uczuciowość pozwala świetnie, wręcz w niepojęty sposób na ustalenie zamiarów i podejścia innych. Cenią spokój i dyskrecje. Bardzo angażują się w uczucia i związki ze swoimi partnerami. Potrafi się to z czasem przeistoczyć w dość spore uzależnienie emocjonalne. Raki cenią domatorstwo, przez co szybko będą chciały założyć własny dom i rodzinę. Dzięki tym wszystkim cechom potrafią bardzo szybko przejść od słowa do płomiennego romansu, który jednak wbrew ich oczekiwaniom nie musi mieć dobrego zakończenia. Panie posiadają cechy typowo kobiece, są wspaniałymi gospodyniami domu i wzorowymi żonami. Panowie spod znaku raka są dobrymi ojcami i troskliwymi mężami, strażnikami ogniska domowego.

Rak nieufnie podchodzi do wakacyjnych romansów, chociaż chętnie i często się zakochuje. Tak naprawdę marzy, żeby na wakacjach, z dala od wścibskich sąsiadów i natrętnych znajomych, poznać miłość swojego życia. A jeśli nie uda mu się taki plan, zadowala się choć flirtem czy romansem. Osoby spod znaku Raka najłatwiej zakochuje się nad wodą - obojętnie czy jest to ocean, morze, jezioro czy rzeka. Szum fal i obecność głębin nastraja go romantycznie i skłania do większych wzruszeń czy uniesień serca.

Rak sam nigdy nie zrobi pierwszego kroku. Zawsze z boku, zamyślony lub zaczytany, przyciągać będzie płeć przeciwną swoją postawą i erotycznymi fluidami wysyłanymi w kierunku wybranych osób. Ukradkowe spojrzenia rzucane w kierunku płci przeciwnej mogą jednaki nie zostać zauważone przez osoby, do których są adresowane. Dlatego Rak bardzo często cierpi w milczeniu, a nawet uprzedza się do wakacyjnych partnerów. Jeśli już doszło do pierwszej wymiany zdań i kilka randek minęło, Rak potrafi pokazać, na co go stać. Jest bardzo opiekuńczy, troskliwy i lubi spełniać zachcianki partnera. Jednak nic za darmo. Jeśli wakacyjny partner nie odpłaca mu się tym samym, Rak cierpi lub nawet staje się złośliwy i uszczypliwy. Trudno wtedy znieść jego nastroje, a sam Rak zraniony w miłości potrafi popsuć humor całemu wakacyjnemu towarzystwu.

Rak ma zawsze nadzieję, że wakacyjny romans przetrwa lato i będzie trwał dalej. Chętnie pisze listy, jeśli partner wakacyjnego flirtu jest z dalekich stron. Cały czas ma nadzieję, że to było coś, co warto pielęgnować i podsycać. Dlatego wybierając Raka na wakacyjnego partnera trzeba bardzo uważać, żeby nie urazić jego uczuć i nie zrazić go do siebie na całe życie.

Raki umieją tak omamić płeć przeciwną, że nikt potem nie wie, kto kogo pierwszy zaczepił, pocałował czy zaproponował małżeństwo. Są mistrzami w erotycznym kamuflażu - udają wrażliwe i bezbronne, ale tak naprawdę, to myślą tylko o jednym. Ich romanse są pełne dramatycznych zwrotów akcji, nikt w okolicy nie może pozostać obojętny na uczucia i problemy miłosne Raków. W taki sposób skupiają na sobie uwagę i omotują partnera, aby dał się łatwo wyciągnąć z łóżka do ołtarza.

Osoby spod tego znaku są pełne uczuć i emocji. Muszą, więc mieć kogoś, kogo nimi obdarzą. Seksowne Raczyce o dużym biuście na pewno znajdą wielu adoratorów. A Panowie Raki jako czuli i wrażliwi mężczyźni szybko zyskają zaufanie i miłość niejednej kobiety. Raki nie zadowolą się szybkim flirtem. Pragną stałego związku i zapewnień o wiecznej miłości. Dlatego nie od razu decydują się na rozbieraną randkę. Muszą nabrać zaufania do partnera i poczuć się przy nich bezpiecznie. Nieraz wymaga to długiego czekania.

Kobiety Raki lubią mężczyzn opiekuńczych i romantycznych, którzy powinni jednak coś znaczyć w społeczeństwie - pieniądze, własne mieszkanie i wysokie stanowisko jest mile widziane.

Życie zawodowe

Problemy, które niepokoiły cię w ubiegłym roku uda się wreszcie rozwiązać. Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości. Będziesz mile widziany i lubiany nawet tam, gdzie dotychczas spotykały cię same nieprzyjemności. W marcu Twoje nowe pomysły będą się podobać. W ślad za nimi nadejdzie podwyżka, a może nawet awans. Uważaj jednak na sprawy finansowe i nie powierzaj w maju swoich oszczędności komuś, kto nie ma doświadczenia w biznesie. Pluton, który przebywa przez cały rok w opozycji do Twojego Słońca, pomoże ci się zdecydować na studia lub naukę, która mimo że pochłonie sporo czasu i pieniędzy, da ci okazję do wzmocnienia swojej pozycji zawodowej.

Finanse

Staraj się nie wydać wszystkich swoich oszczędności na samym początku roku, bo w marcu możesz ich potrzebować na reperację samochodu lub na mały domowy remont. Od czerwca jest szansa na dodatkową gotówkę, ktoś odda ci zaległy dług. Na jesieni w banku dostaniesz wyjątkowo korzystną ofertę na nisko oprocentowany kredyt.

Twoja życiowa sytuacja powoli zacznie się normalizować. Jak to zwykle bywa po trudnych miesiącach nadchodzą te lepsze. Nawet wiecznie gnębiące Cię rachunki uda się powoli uregulować. Uda się też wykonać wszystkie poprzednie zobowiązania. Uran wnosząc w Twój umysł nowe, odważne myśli pomoże w rozwiązaniu tego, co tak często wydaje się nie do rozwiązania. Nie bój się kolejnego dnia, choć czasami może być trudny. Możesz się uśmiechnąć, widać przed Tobą parę spraw, które przyniosą Ci wiele radości. Spodziewaj się ich każdego dnia i o każdej porze. Czy może być coś wspanialszego niż niespodzianki, których powodem są Twoje odważne i umiejętne działanie?

Charakter Raka

Raki to osoby troskliwe i sympatyczne. Chcą, aby świat był bezpieczny i pełen przyjaznych ludzi. Emocje i uczucia są dla nich tak samo ważne jak intelekt. Trudno ich oszukać - nie ufają samym słowom i bacznie przyglądają się światu. Przedstawiciele tego znaku kierują się sercem, a przeczucia pozwalają im uniknąć wielu niebezpieczeństw.
Bezpieczeństwo i możliwość wyrażania pełni swoich uczuć są dla Raków najważniejsze. Śmiech i arogancja ranią je i zniechęcają. Mają Raki wielu oddanych przyjaciół, a ludzie często powierzają im swoje troski i sekrety. Prawdziwe oparcie i zaufanie znajdują jednak dopiero w rodzinie.

Raki wyróżnia wspaniała, fotograficzna wręcz pamięć i talent artystyczny. Potrafią upiększać życie, świetnie gotują i są wspaniałymi opiekunami. Do dzieci, chorych i potrzebujących opieki podchodzą z cierpliwością i miłością. Nie wywyższają się ponad innych oraz potrafią słuchać. Sprzyjają im zawody związane z psychologią oraz zaspakajaniem duchowych potrzeb innych. Trudno zwieść Raki pustymi komplementami czy pochlebstwami.

Raki nie znoszą bezpośredniej odpowiedzialności, stąd raczej wolą doradzać niż rządzić. Publiczne popisy i występy są obce ich naturze. Bywają bardzo nieśmiałe i łatwo się obrażają. Grzeczność i uprzejmość jest dla nich bardzo ważna. Bywają jednak konserwatywne: zasady i reguły łamią rzadko. Lubią święta i bronią rodzinnych tradycji. Szanują własną religię oraz przekonania innych.

W miłości Raki szukają ciepła i zaufania. Raki boją się odrzucenia, stąd posądzane bywają o nieśmiałość i niezdecydowanie. Aby zdobyć wymarzoną osobę nie cofną się przed niczym, gotowe są czekać i snuć misterne plany. Gdy już osiągną swój cel są wierne, czułe i bardzo troskliwe. Często jednak uzależniają od siebie partnera lub stosują szantaż emocjonalny. Jako rodzice bywają nadopiekuńcze. Przedstawiciele tego Znaku są bardzo romantyczni, pamiętają o rocznicach, prezentach i kwiatach.

Sławne Raki:

Marcel Proust, Jan Matejko, George Sand, Jan Machulski, Gina Lollobigida, Janusz Korczak.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |