Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Ryby

Horoskop dzienny »

Dzisiaj wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Nawet drobne sprawy będą stanowić dla Ciebie źródło radości. Zrozumiesz, że należy cieszyć się praktycznie ze wszystkiego...

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Jedna kropla miłości jest więcej warta niż ocean dobrych chęci i rozumu."
Blaise Pascal

Kamień: Ametyst - leczy wszelkie choroby duszy, pomoże rozwinąć intelekt i intuicję, ułatwi koncentrację.

Żywioł: woda
Partonka: planeta Neptun
Jakość: zmienna
Dzień tygodnia: sobota i czwartek
Kamień: chryzolit
Metal: -
Substancja: eter
Kierunek: południowo-wschodni
Kolor: liliowy, morski, niebieski, zielony

Nie uciekaj przed kłopotami w drobiazgi. Trudności, z jakimi przyjdzie Ci się borykać na początku roku, nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Musisz je dzielnie przejść i w miarę szybko wyrzucić z własnego życia. Uda się!. A ponieważ cieszysz się nadal poparciem gwiazd, to wiele z Twoich kłopotów uda Ci się zlikwidować, o wiele łatwiej niż możesz przypuszczać. Nie brak Ci przecież odwagi i pomysłowości. W końcu nie przez takie rzeczy przechodziłeś w swoim życiu i zawsze Ci się udawało. Dlaczego ma się nie udać właśnie teraz. Przy okazji Twoja odwaga w pokonywaniu trudności, przyda się też innym z Twojego otoczenia. Będziesz stanowił wzór dla swojej rodziny , przyjaciół i znajomych. To też będzie Twoim zwycięstwem. Kto wie, czy akurat z niego nie będziesz w przyszłości najbardziej dumny. W połowie roku nadspodziewanie dobrze zaczną Ci się układać Twoje kontakty towarzyskie. Bardzo łatwo poradzisz sobie z wiszącymi w powietrzu sporami i poważniejszymi konfliktami.

Zdrowie i wypoczynek

Jeśli cokolwiek zagraża teraz naprawdę trwałości Twojego zdrowia, to własne przeczulenia na punkcie byle bólu czy rwania w stawach. Tak naprawdę nie musisz się na dłuższą metę tak przejmować swoim samopoczuciem. Pamiętasz jak dobrze robią Ci spacery i pobyt na świeżym powietrzu. Nie rezygnuj z codziennej porcji tlenu, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz siły na przebycie choćby kawałka drogi. Jak Ci coś dolega idź do zielarza lub naturopaty i raczej polecz się naturalnymi metodami niż pastylkami reklamowanymi w telewizji.

Ryby przez cały czas marzą o wakacyjnych wyjazdach, ale kiedy przychodzą letnie miesiące, pojawia się mnóstwo przeszkód na drodze do upragnionego wypoczynku. Jedno miejsce okazuje się za drogie, a inne po prostu jest za daleko. Kiedy wreszcie zdecydują się na kierunek i czas wyjazdu, stają przed nowymi problemami. Nie chce im się pakować, gromadzić sprzętu na wyjazd, liczyć pieniędzy i poganiać współtowarzyszy podróży. Jeśli ktoś to zrobi za nich, z chęcią oczekiwać będą godziny wyjazdu.

Ryby rzadko kiedy wiedzą, co powinny zabrać na wyjazd. Pakują się w ostatniej chwili i wrzucają do walizki czy plecaka to, co im wejdzie w ręce. Później okazuje się, że zabrały dwa walkmany, ale nie mają kostiumu kąpielowego czy zapasowej pary butów.

Sprawy sercowe

Wreszcie poczujesz, że wiesz, czego oczekujesz od płci przeciwnej i od partnera. Pluton sprawi, że staniesz się konkretny aż do przesady w rozliczaniu się ze swoją miłosną przeszłością. Zapragniesz wprowadzić kilka ożywczych zmian do swojego związku. Pierwsza połowa roku sprzyja wspólnym ustaleniom, sprawiedliwemu podziałowi obowiązków domowych i planowaniu wspólnych inwestycji – kupna mieszkania lub wykupienia rodzinnej polisy ubezpieczeniowej. Jeśli jesteś niezadowolony z decyzji partnera, to w tym roku nie tłum swoich obaw. Szczerość pomoże Ci przetrwać każdą burzę. W kwietniu, lipcu i grudniu udadzą się romantyczne wyjazdy we dwoje. Samotne Ryby mogą spotkać w tych miesiącach kogoś, kto zawróci im w głowie. Rodzinne spotkania w tym roku przyniosą Ci wiele radości. Polubisz i docenisz nawet te osoby, z którymi od dawna Ci się nie układa.

Żywiołem ryb jest woda, która niestety bardzo często zamienia się w lód ich serca. Nieufność i niezdecydowanie ryb sprawia, że ich życie uczuciowe zmienia się bardzo powoli i czasami musi minąć wiele czasu zanim wybranek dotrze do głębin serca ryb. Ważną rolę w podejmowanych decyzjach uczuciowych ryb pełni religia i zasady moralne. Zakazana miłość raczej rzadko ma miejsce w przypadku tego znaku zodiaku. Woli odpuścić niż złamać swój kodeks moralny. Jednocześnie chce, by jego miłość była jak bajka, kolorowa i z dobrym zakończeniem.

Ryby uwielbiają przeżywać romanse, szczególnie na wakacjach. Na długo przed wyjazdem wyobrażają sobie, kogo mogą spotkać w nowym dla siebie miejscu. Ich fantazja mieszać się może ze snem. Wiele Ryb potrafi bowiem wyśnić wcześniej osobę, w której się zakochają na letnim wyjeździe.

Ryby zawsze są gotowe do nawiązania męsko-damskiej znajomości. Najłatwiej ulegają romansowemu nastrojowi w miejscach związanych z wodą i sztuką. Rejs po morzu, spływ kajakowy, wyjazd na łódkę czy też pławienie się w basenie hotelowym sprzyja zadurzaniu się Ryb. Najlepszym obiektem uczuć są inni towarzysze kąpieli, ratownicy oraz plażowicze. Ryby są też podatne na urok wszelkiego rodzaju artystów: muzyków, aktorów czy malarzy. Nie oprą się więc wdziękom grającego na ulicy gitarzysty czy pięknej malarki romantycznych pejzaży.

Ryby przez całe życie marzą o idealnej miłości. Godzinami potrafią wymyślać scenerię idealnej randki i przewidywać kolor nieba w tym wyjątkowym dniu. Ryby chciałyby, żeby ich partner okazał się kim innym, niż jest. Dlatego spotyka Ryby często rozczarowanie, kiedy okazuje się, że kandydat czy kandydatka na wielką miłość jest „zwyczajnym” człowiekiem. Mimo to lubią jednak flirtować i romansować z różnymi osobami.

Ryby uwielbiają tajemnice i czary. Niecodzienna sceneria spotkania, czy nie do końca wyjaśniona tożsamość partnera podnieca je i zaciekawia. Czują potrzebę uwodzenia i czarowania. Organizują spotkania z kolacjami przy świecach i wymyślają czarujące prezenty. Rybę można poznać po rozmarzonym spojrzeniu i nieobecnym wyrazie twarzy. Należy ją czymś oczarować, żeby zwróciła na adoratora uwagę. Pan Ryba lubi kobiety silne i niezależne, które wiedzą, czego chcą. Pani Ryba też szukać będzie w mężczyznach oparcia i siły, a przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Niepewnie czują się w realnym świecie, potrzebują więc silnego przewodnika i opiekuna.

Życie zawodowe

Przed Tobą rok wytrwałej pracy i sukcesów, na które z pewnością zasłużysz. Planeta Pluton pomoże ci w awansie. Planeta Jowisz zapewni ci nie tylko dobre pomysły, ale i dobry humor. Nabierzesz do siebie zaufania i okaże się, że jesteś wart więcej, niż twierdzi złośliwy szef czy zazdrośni współpracownicy. Ważne sprawy, jakie rozpoczniesz w pierwszej połowie roku, okażą się nie tylko dochodowe, ale i ciekawe. Jowisz szczególnie sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Nie rezygnuj z udziału w kursach czy szkoleniach, bo poznasz ciekawych ludzi i zmienisz swoje zdanie na temat celu kariery. Wybieraj to, co przybliży cię do świata komputerów i nowoczesnych technologii. Mimo że planety nie szykują Ci wielu niespodzianek zawodowych, nie zapominaj o codziennym sprzątaniu i porządkowaniu swojego miejsca pracy. Nie buntuj się też przeciwko poleceniom szefa czy partnera, a Twoje wzajemne relacje od razu się poprawią.

Uważaj! Nie daj się ponieść ambicjom. Układ planet w początku roku sprzyja takim zachowaniom ale ich nie wymusza. Naprawdę wiele, zależeć będzie od Ciebie i Twojej postawy. To trudne, ale kiedy się temu uważnie przyjrzysz, zrozumiesz, że to jest idealna sytuacja. Możesz naprawdę decydować za siebie i tylko przed sobą odpowiadać za własne posunięcia. Nie zmarnuj takiego układu gwiazd ale też nie staraj się robić wszystkiego za szybko. Każda sprawa, każda decyzja, każde posunięcie musi następować w swoim własnym miejscu i czasie. Coś zrobione za szybko lub za wolno jest równie złe. Jeśli chcesz wybrać się w podróż, to zrób to w najbliższym czasie. Może się bowiem okazać, że to co musiałeś nie ze swojej winy odłożyć na później, było darem losu i teraz dopiero znajdzie swoje prawdziwe spełnienie.

Finanse

Uda ci się zaoszczędzić pieniądze i korzystnie je zainwestować. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt na kupno ziemi czy zakup samochodu, to korzystnym czasem będą styczeń i czerwiec. Ktoś w pracy odkryje, że masz niewypłacone dodatki lub specjalne premie i dzięki temu stać cię będzie na bajeczne wakacje w dalekich krajach.

Charakter Ryby

Ryby to osoby o silnie rozwiniętym zmyśle intuicji. Osiągają swoje cele dzięki umiejętności wczucia się w sytuację innych ludzi oraz przewidywania ich zamiarów.

Przedstawiciele Znaku Ryb są uprzejmi i delikatni. Dobrze życzą innym, ponieważ znają sprawczą moc myśli. Sprawy duchowe Ryby uznają za ważniejsze od spraw materialnych, na życie patrzą z szerszej perspektywy. Odwagi i optymizmu dodaje im religia, pocieszenie znajdują w sztuce. Na pozór Ryby są delikatne i nieśmiałe, jednak aby zrealizować swe pragnienia zdolne są do niezwykłych poświęceń i zazwyczaj osiągają w życiu swe cele.

Ryby wierzą w przeznaczenie, często też spotykają je niezwykłe i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Sny przedstawicieli tego Znaku często okazują się prorocze. Doskonale radzą sobie Ryby w zawodach związanych z uczuciami i emocjami. Są wspaniałymi, pełnymi oddania lekarzami oraz bardzo dobrymi psychologami. Mają dar współczucia, potrafią słuchać i odpowiedzialnie opiekować się innymi. W głębi duszy zawsze są artystami, a jeśli zdecydują się i odważą tworzyć dzieła mogą liczyć na sukces. Ryby wierzą w idee, pieniądze są dla nich drugorzędną sprawą. Zazwyczaj wydają dużo, nie skąpią na luksusowe jedzenie i trunki. Żyją z dnia na dzień i nie myślą o oszczędnościach, często też ignorują sprawy i obowiązki urzędowe. Osoby spod tego Znaku mają delikatny system nerwowy, tradycja astrologiczna przestrzega ich przed nadużywaniem alkoholu, narkotyków i lekarstw.

W miłości Ryby chcą zatracić się i wewnętrznie przemienić. Są urokliwe i potrafią uwodzić innych. Wierzą w idealną miłość, często też przydarzają im się historie godne wielkiego dramatu. Kochają bardzo mocno, całą swoją istotą. Zdolne są poświęcić swoje szczęście dla interesów drugiej osoby, często dla partnera rezygnują z własnej kariery. Szantaż emocjonalny niestety nie jest im obcą techniką w osiąganiu swoich celów.

Ryby niekochane płaczą i dosłownie marnieją w oczach, często ich choroby mają psychosomatyczną przyczynę. Niektóre Ryby zdolne są do miłości platonicznej, latami ukrywając przed otoczeniem obiekt swych uczuć. Problemem Ryb bywa wyczucie właściwego momentu dla wyrażenia swoich uczuć, gdyż w głębi duszy czują iż albo jest jeszcze za wcześnie, albo już za późno.

Sławne Ryby:

Michał Anioł, Mikołaj Kopernik, Kazimierz Pułaski, Fryderyk Chopin, Wiktor Hugo, Liz Taylor, Stanisław Ignacy Witkiewicz "Witkacy", Albert Einstein, Waldemar Łysiak.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |