Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Skorpion

Horoskop dzienny »

Dzień minie pod znakiem niepewności i nieokreślonych uników. Możesz poczuć, że ktoś zwodzi Cię w nieskończoność, nie dając wiążącej odpowiedzi. Nie irytuj się, tylko cierpliwie przeczekaj chwilowe zawirowania.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Jeżeli masz kogoś, kto Cię kocha, daje Ci to setkę powodów, by żyć."
Jonathan Carollbr

Kamień: Hematyt - pomaga przy anemii, sprzyja rekonwalescencji, pobudza odnowę komórek, sprowadza spokojny sen, łagodzi skurcze mięśni i łydek. Z tym kamieniem można żyć długo i szczęśliwie, ma w sobie moc i siłę fizyczną oraz psychiczną, pozwala omijać pecha i wspomaga podczas podróży, to kamień magów.

Żywioł: woda
Patron: planeta Pluton
Jakość: stała
Dzień tygodnia: wtorek
Kamień: rubin, granat
Metal: żelazo
Kierunek: południowo-wschodni
Kolor: ciemnoczerwony, granatowy, śliwkowy, lila

W 2011 roku zrobisz postanowienie by żyć mądrzej i lepiej. Będziesz patrzeć bardziej krytycznie na to, co Cię otacza i energicznie zabierzesz się za realizację własnych planów i marzeń. W pracy będzie Ci się wiodło o wiele lepiej niż w poprzednich latach, a w miłości wreszcie czeka cię więcej powodzenia i spokoju.

Chyba zawsze najlepiej czujemy się w towarzystwie osób bliskich, serdecznych, których kochamy. Nie bardzo chce się nam ruszać w świat, robić cokolwiek a już na pewno najmniej wprowadzać jakiekolwiek zmiany. Taki właśnie czas przyszedł na Ciebie. Nie miej wyrzutów sumienia, że tak naprawdę nic Ci się nie chce robić. Ciesz się atmosferą przyjaźni i miłości bo nie często mamy takie okazje. Gwiazdy wiedzą co robią. Należy Ci się kilka miesięcy odpoczynku od wiecznego biegania. Jeśli dobrze go wykorzystasz, będziesz miał wiele energii, by znowu poruszyć swoją codzienność. Co najważniejsze dla Ciebie w tym roku, to to, że uzbroisz się w cierpliwość, której Ci ostatnio brakowało, a która potrzebna Ci będzie, by odnowić wiele zaniedbanych znajomości i na nowo rozniecić żar przyjaźni. Znowu będziesz miał to, czego Ci brakowało, a mianowicie świadomość, że życie nadal tętni, a Ty jesteś jego pełnym werwy elementem.

Zdrowie i wypoczynek

Drobne dolegliwości, choć sprawiające kłopot, nie będą miały wpływu na ogólny stan Twojego zdrowia. Na szczęście nadchodzą dni, w których będziesz miał okazję do ogromu radości i śmiechu. Poczucie humoru będzie Ci dopisywać i bez większych napięć emocjonalnych zdołasz pokonać dokuczający Ci czasami stan niepewności.

Skorpiony na urlopie zachowują się tak samo, jak w życiu codziennym. Szukają egzotycznych przygód, płomiennych romansów i wypatrują tajemnic. Jak mało kto, wyjazd traktują też jako okazję do poznania ciekawych ludzi i miejsc. Nie trzeba ich więc długo namawiać do wyjazdu.

Skorpiony są bardzo sprawne w pakowaniu się i zbieraniu do wyjazdu. Są zawsze najlepiej poinformowane o rozkładzie samolotów, pociągów i autobusów. Same bowiem wolą sprawdzić i posiąść wszystkie ważne informacje. Bardzo lubią wyjeżdżać z przyjaciółmi, w większym lub mniejszym gronie, bo czują się wtedy pewniej. Lubią też dzielić się z bliskimi osobami spostrzeżeniami i odczuciami doświadczanymi podczas wakacji. Zrobią więc wszystko, aby w ich towarzystwie przyjaciele czuli się dobrze. Nie można jednak wystawiać Skorpiona na próbę cierpliwości. Urażony i wykorzystany, nic nie powie, ale urazę zachowa bardzo długo i znajomość może zakończyć się zaraz po powrocie.

Skorpiony nie wymagają luksusów na wakacjach, chociaż też dobrze się czują w kilku gwiazdkowych hotelach. Jeśli jednak wakacyjna wyprawa wymaga spania w namiocie, bez problemu zniosą każde niedogodności. Tak naprawdę, chodzi im przecież o wypoczynek z dala od codziennych spraw a nie o wygody. Zapominają również o spaniu i jedzeniu, jeżeli mają dużo rzeczy do zwiedzania i obejrzenia.

Skorpiony najlepiej lubią pobyt nad wodą - obojętnie czy będzie to jezioro, morze czy rzeka. Lubią też zwiedzać stare zamki, skanseny, wiekowe miasteczka, zabytkowe katedry. Poszukiwanie tajemnic historii jest dla nich równie pasjonujące, co wycieczka w góry. Jeżeli znajdą się w egzotycznych krajach, będą chciały zaliczyć wszystkie niebezpieczne atrakcje - wyprawę na pustynię, zejście do groty czy przejście przez dżunglę. Im więcej niebezpieczeństw, tym bardziej zafascynowany jest Skorpion.

Sprawy sercowe

Dzięki wpływowi Wenus i Neptuna poczujesz, że dla miłości warto jest żyć. Zaczniesz cieszyć się spełnioną miłości i docenisz uroki domowego życia. Na początku roku Jowisz obdarzy cię urodą i atrakcyjnością. Jeśli jesteś sam, masz szansę spotkać kogoś, z kim spędzisz wiele wartościowych chwil. Latem nie uda Ci się tak łatwo wplątać w miłosne flirty i intrygi. Zaczniesz doceniać stabilizację w związkach. Jesienią będziesz wolał się zaprzyjaźnić niż wplątać w nowy, skomplikowany romans. Od czerwca dobry czas na poważne miłosne decyzje. Nie bój się mówić o swoich uczuciach.

Skorpiony bardzo angażują się w związki i jeszcze bardziej przeżywają rozstania ze swoimi partnerami. Nawet najkrótsza rozłąka ze swoim partnerem potrafi wprawić je w zły nastrój. Seksapil skorpionów to atut, dzięki któremu potrafią zdobyć niemal każdego partnera. Ogromna atrakcyjność skorpionów sprawia, iż mają one duży wybór, jeśli chodzi o swoich partnerów. Do tego wszystkiego dochodzi nieodłączny wątek tajemniczości, który tak podnieca osoby spod tego znaku. Tajemniczy partner to łakomy kąsek dla skorpionów. Niechętnie mówią o uczuciach, jest to jedna z najintymniejszych sfer osób urodzonych pod tym znakiem. Zazdrość jest ich pięta achillesową , nawet najmniejszy powód może przerodzić się w otwarty konflikt.

Skorpion uwielbia letnie romanse. Jeszcze przed wyjazdem planuje listę podbojów i nie spocznie, dopóki jej potem nie zrealizuje. Wakacje są dla Skorpiona kolejną okazją, do zaprezentowania się jako niezrównany i wytrwały w erotycznych bojach kochanek. Dlatego wyjazd bez romansu jest dla Skorpiona wyjazdem straconym, a na pewno nieudanym.

Skorpion jest w stanie wypatrzyć interesującą osobę płci przeciwnej o każdej porze dnia i nocy oraz w każdym miejscu wakacyjnego wypoczynku. Jego wzrok wypatrzy tę osobę, która ma najbardziej powabne i namiętne ruchy i najbardziej tajemniczy wyraz twarzy. Wszędzie, na plaży, na spływie kajakowym, w zagranicznym kurorcie czy w górach, Skorpion da sobie radę i na pewno wypatrzy sobie kogoś, z kim mógłby nawiązać namiętny wakacyjny romans. Im więcej przeszkód i trudności w zdobyciu wakacyjnego partnera, tym bardziej go to podnieca. Powinien jednak nie zwlekać za długo, ponieważ urlop czy wakacyjny wyjazd nie trwa wiecznie. Skorpiony nie mogą żyć bez seksu. Ta prawda jest stara jak świat i wcale nie przesadzona. Skorpiony jeśli nie uwodzą lub same nie są przez kogoś kuszone, marnieją i tracą wrodzoną werwę i energię. Dlatego doprowadziły sztukę uwodzenia i romansowania do perfekcji.

Magnetyzm Skorpiona jest tak wielki, że nikt nie jest w stanie mu się oprzeć. Pani Skorpion marzy o tajemniczym mężczyźnie o okrytej zasłoną milczenia biografii, który nocą zakradać się będzie do jej sypialni. Pan Skorpion pragnął będzie kobiety o seksownych kształtach, z dużym biustem i wielkim temperamentem. Wszystko, co robi Skorpion, przniknięte jest seksem. Pani Skorpion uwodzi kocim chodem i seksownymi dekoltami, a pan Skorpion fascynuje namiętnym spojrzeniem swoich romantycznych oczu. Nawet w wydawało by się erotycznie obojętnych sytuacjach, takich jak zebranie w pracy czy wizyta w skarbówce, Skorpion nie porzuca myśli o zmysłowych przygodach. Przeszywa wzrokiem każdą napotkaną osobę próbując zarzucić na nią swoje erotyczne sidła.

Skorpiony w miłości pragną zatracić się bez reszty i dotrzeć do granic odczuwania. Są wyjątkowo namiętne i uwodzicielskie. Znają swoje możliwości i potrafią umiejętnie korzystać ze swego wdzięku. Często angażują się w wiele związków zanim spotkają miłość idealną, o jakiej marzą. Zakochane Skorpiony gotowe są poświęcić wszystko dla ukochanej osoby i bronić jej zawsze i wszędzie, choćby przed całym światem. Są bardzo zazdrosne, a czasem urządzają sceny aby poznać uczucia partnera. Wymagają pełnej uwagi i zaangażowania, a romanse na bez całkowitego zaangażowania drugiej stronie nie interesują rasowych przedstawicieli tego znaku.

Życie zawodowe

Nie musisz w tym roku się martwić o swoje sprawy zawodowe, bowiem planety dadzą Ci wreszcie chwilę wytchnienia od ciągłych zmian i ryzykownych interesów. Na wiosnę będziesz w spokoju zajmować się tym, co najważniejsze, a pieniędzy w Twoim portfelu wreszcie przybędzie. Od czerwca korzystna opozycja planety Jowisz będzie pomagać Ci w karierze. Będziesz też częściej uczestniczyć w szkoleniach i wyjazdach, które dadzą Ci więcej możliwości i nowe umiejętności. Okaże się, że masz więcej sił i zapału, aby wykorzystać swoje zdolności. Od lutego do czerwca myśl intensywnie o swoich życiowych planach i marzeniach na przyszłość. Plany, na jakie wtedy wpadniesz i projekty, jakie zaczniesz realizować okażą się bardzo pomyślne. W miesiącach letnich zostaniesz doceniony nawet przez te osoby, które w poprzednich latach miały do Ciebie zastrzeżenia. Listopad i grudzień to czas Twojego zawodowego triumfu.

Początek roku, to okres lenistwa w gronie bliskich, czas bezpieczeństwa, spokoju i odpoczynku. W gwiazdach widać nadchodzące ożywienie w tak bardzo frapujących Cię sprawach. Jeszcze najedzie taki czas, że nie będziesz wiedział „w co włożyć ręce”. Kiedy świat ruszy ostro do przodu, a zdarzenia będą wyprzedzały Twoje myśli, wspomnisz z rozrzewnieniem pierwsze tygodnie roku, kiedy nic się nie działo. Do marca nie podejmuj jakichkolwiek ważnych decyzji. Poczekaj jeszcze trochę. Wiele spraw w bardzo szybkim tempie ułoży się przed Tobą, a miłym zajęciem będzie wybór spośród zdarzeń takich, które naprawdę mają dla Ciebie wartość.

Idealne dla Skorpionów zawody związane być powinny z dużymi emocjami. Policjanci, tajni agenci, psychiatry powinni wykazywać cechy tego Znaku. Skorpiony są też wspaniałymi lekarzami, spotkać je można w biurach maklerskich i wszędzie tam, gdzie wzmagane są nerwy ze stali i cierpliwość. Ich organizmy mają zdolność do bardzo szybkiej regeneracji, czym zadziwiają innych.

Finanse

Będziesz troszkę narzekać na brak gotówki. Nie przejmuj się tym, jak zawsze pieniędzy mogło by być więcej. Tym razem nie będą Ci one potrzebne w nadmiarze. Uda ci się bowiem wywiązać z zaległości i zobowiązań, wreszcie staniesz na nogi. Jowisz w opozycji do Twojego Słońca zapewni Ci nowe źródła finansów. Ktoś, kto poprosi Cię o pomoc, hojnie Cię za to wynagrodzi. Okres od stycznia do marca oraz w listopadzie i grudniu sprzyjać będzie zyskom: uda Ci się spłacić długi lub wywalczyć podwyżkę. Dodatkowe pieniądze zyskasz dzięki pomocy przyjaciół. Ignoruj plotki, słuchaj intuicji. Zanim coś kupisz, sprawdź dobrze umowę i poszukaj podchwytliwych haczyków, wad czy usterek. Neptun może zmylić Twoją finansową czujność!

Charakter Skorpiona

Skorpiony to osoby odważne i skryte. Dzięki cierpliwości i wielkiej sile psychicznej z łatwością osiągają swoje cele. Olbrzymie zasoby cierpliwości pozwalają Skorpionom czekać nawet latami na realizację pragnień. Marzenia ich nigdy nie są przeciętne. Skorpiony cenią luksus, znają wartość pieniądza. Pociągają je tajemnice i ukryte sprawy. Szybko się uczą, a czasem bez skrupułów wykorzystują słabości innych.

Zła sława, jaką cieszą się Skorpiony wynika z faktu, że z trudem zapominają o doświadczonych krzywdach. Cecha ta nie pozwala im łatwo zaufać i sprawia, że niechętnie zwierzają się ze swoich sekretów. Życie nie szczędzi im trudnych sytuacji i ciężkich przeżyć, nie mają więc Skorpiony żadnych złudzeń. Swoich potencjalnych wrogów atakują pierwsze, także po to aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Dążą zawsze do poznania prawdy o ludzkiej naturze i ujawniać prawdziwe motywy poczynań. Ciemna strona duszy niebezpiecznie je fascynuje. Mają ostre, a czasami nieco makabryczne poczucie humoru. Tkliwe historie wywołują u nich skłonność do żartów.

Sławne Skorpiony:

Pablo Picasso, Erazm z Rotterdamu, Stefan Żeromski, Ignacy Jan Paderewski, Maria Skłodowska, Emilia Plater, Margaret Thatcher, Zbigniew Herbert.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |