Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Strzelec

Horoskop dzienny »

Dzień spokoju i harmonii w otoczeniu. Wszystko załatwisz, trudne sprawy pokonasz, zapanuje spokój. Pytanie tylko, jak się w tym odnajdziesz? Może idź do siłowni?

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Kto myśli o swych uczuciach, ten je zabija. Kto myśli o przedmiotach uczuć, ten je podsyca."
Władysław Biegański

Kamień: Chalcedon - chroni przed gniewem i melancholią, uspokoi Twoje skołatane nerwy i ułatwi opanowanie. Obdarzy urokiem osobistym i ułatwi elokwencję oraz zapewni piękną wymowę.

Żywioł: ogień
Patron: planeta Jowisz
Jakość: zmienna
Dzień tygodnia: czwartek
Kamień: szafir, szmaragd, opal
Metal: cyna
Kierunek: południowo-zachodni
Kolor: purpura, niebieski, granatowy

Układ planet w tym roku dla Ciebie utworzył wyjątkową mozaikę. Energia tego układu sprawi, że w wielu Twoich domowych sprawach może dojść do zaskakujących, choć korzystnych zmian. Ogarnie Cię optymistyczny nastrój i nie pozwolisz, aby cokolwiek popsuło Ci humor. Takie pogodne i pełne jasności spojrzenie, pozwoli Ci na swobodne wyłapanie rzeczy, które pozwolą na rozwinięcie skrzydeł. Masz szansę na duchowy wzlot, powyżej granic własnej wyobraźni. Masz szansę poznać nowy smak uczuć, których jeszcze nie doznałeś. Taki lot do wnętrza samego siebie bardzo Ci się przyda. Pozwoli z zupełnie innej strony popatrzeć na otaczających Cię ludzi, ich emocje i nastroje.

To dobry rok na porządki, podsumowania i ważne decyzje, które dotyczą spraw rozpoczętych w poprzednich latach. Będziesz zdecydowany pozbyć się tego, co już Ci nie jest potrzebne. W pierwszej połowie roku Jowisz, Twój patron, otoczy Cię swoją opieką i da Ci odwagę do realizowania ryzykownych, ale opłacalnych planów.

Zdrowie i wypoczynek

Twoje, tak czasami doskwierające Ci dolegliwości, zaczną mijać. Bądź tylko konsekwentny w walce z nimi i to naturalnymi sposobami. Znajdziesz w sobie tyle siły, by zdobyć się na systematyczność. To pozwoli Ci nie tylko na uporanie się z dolegliwościami ale przywróci Ci wiarę w siebie i ogólny spokój, którego tak często Ci brak. Koniec z tym. Nie daj się tylko otumanić lekarzom, którzy będą Ci się starali wmówić chorobę, której nie masz. Musisz sam poszukać w Internecie remedium na to, co Ci dolega.

Strzelce uwielbiają podróżować, każdą wolną chwilę spędzają na wyjazdach. Mogą wyjeżdżać o każdej porze roku. Lubią szczególnie podróże do dalekich i egzotycznych krajów. Niewiele im potrzeba, aby wyruszyć w nieznane. Wystarczy jeden telefon czy e-mail, żeby spakowały niewielką walizkę czy plecak i pognały w nieznane. Często nawet zapominają poinformować rodzinę czy znajomych o decyzji wyjazdu. W chwili, kiedy wyjdą z domu, wsiądą w samochód, pociąg czy samolot, zapominają już o codziennym życiu i obowiązkach. Przestawiają się na zupełnie inny tok myślenia, zaczynają mówić kilkoma językami na raz. Nie mają żadnego problemu z porozumiewaniem się z cudzoziemcami, nawet jeśli będzie to język migowy.

Strzelce umieją bawić się i odpoczywać w każdym miejscu, w jakim się znajdą, choć zazwyczaj preferują obce kraje. Nie lubią siedzieć bezczynnie, w jednym miejscu ciągle z tymi samymi ludźmi. Najbardziej lubią czynny wypoczynek - uprawiają ekstremalne sporty, takiej jak paralotnia, narty wodne, surfing czy wspinanie skałkowe.

Jeśli jednak pogoda nie dopisze, bardzo się tym nie martwią i nie wracają zaraz do domu. Umieją sobie i innym tak zorganizować rozrywkę, że nikt nie zauważy nawet strug deszczu za oknem. Rzadko narzekają na warunki zakwaterowania, choć przeważnie mają szczęście do dobrych miejsc i ludzi. Jako towarzysze wakacyjnych przygód Strzelce są niezastąpione. Zawsze znajdą wiele ciekawych miejsc, poznają wyjątkowych ludzi i dowiedzą się niesamowitych historii. Ludzie wpływowi, zamożni i wykształceni chętnie udzielają Strzelcom pomocy na wakacjach, ponieważ lubią ich optymizm i pogodę ducha. Strzelce wyjdą cało z każdej opresji czy nieprzyjemnej sytuacji. Jeśli dostaną inny pokój niż zarezerwowały, to będzie on miał jeszcze lepszy standard. Również na stołówce dostaną lepsze posiłki, a przewodnicy zdradzą im miejsca, których nie odwiedzają zwykli turyści. Po wykorzystanym urlopie niechętnie wracają do domu. Robią mnóstwo zdjęć, aby po powrocie móc wspominać wakacyjne przygody.

Sprawy sercowe

Sprawy uczuciowe wymagać będą dużej cierpliwości i uwagi. Przestań być wciąż niezdecydowany i podejmij wreszcie poważną partnerską decyzję o wspólnym zamieszkaniu, o kupnie domu lub o ślubie. Poznaj lepiej rodziców partnera lub pogódź się z teściami. W ten sposób możesz się dowiedzieć więcej o osobie, którą kochasz. Jeśli jesteś samotny, to nie omijaj w tym roku karnawałowych przyjęć i prywatek. Czas sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości. Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy. Wiosną nadarzy się wiele okazji, aby rozwinąć romans lub pogłębić istniejące już uczucie. Planeta Mars sprawi, że nie będziesz w czerwcu już taki ugodowy. Pod koniec roku zatęsknisz natomiast za wygodą i spokojem. W grudniu poważna rozmowa z partnerem wiele ci wyjaśni i sprawi, że przestaniesz się niepotrzebnie martwić.

Ogromna siła i serce strzelców sprawia, iż potrafią się wdać w niejedną przygodę miłosną. Nie jest to ciekawość czy chęć nowych doznań, a niezwykła kochliwość osób spod tego znaku. Strzelce są wyzwolone, nie lubią gdy ktoś je ogranicza, wymagając tym samym wielkiego zaufania, przez co związek ze strzelcem nie należy do łatwych. Do tego wszystkiego nie są stabilnymi partnerami, lubią zmiany. Strzelcy to typowi intelektualiści. Do ich serca można trafić interesującą rozmową, ciekawymi doznaniami. Osoby spod znaku Strzelca są bardzo odporne na przeciwności losu, można wręcz powiedzieć że lubią wyzwania i potrafią im stawiać czoła. To wszystko sprawia, że nuda jest tym czego znieść nie potrafią i często skłaniają się do dziwnych decyzji. Strzelec to znak, pod którym rodzą się typowi materialiści, ale nie w złym znaczeniu tego słowa. Przywiązują wagę do dóbr materialnych, przez co nie wiążą się z osobami o znacznie niższej lub wyższej pozycji majątkowej. Wolność i przygoda to to, co Strzelce kochają najbardziej.

Strzelec chętnie korzysta z wakacyjnych wyjazdów, aby powiększyć grono swoich sercowych zdobyczy. Ledwie spakuje walizki czy plecak, a już koło niego pojawiają się atrakcyjne osoby płci przeciwnej. Strzelec jest zawsze duszą każdego towarzystwa, wzbudza podziw, zainteresowanie i rozbawia wszystkich naokoło. Bez trudu więc znajduje osobę, z którą spędzić może letni wypoczynek.

Najłatwiej jest uwieść Strzelca tam, gdzie jest dużo ludzi, zabawa i tłok. Wtedy jest on w swoim żywiole. Na wakacjach chętnie też poznaje ludzi podczas uprawiania sportów, na spływach, rejsach, wycieczkach rowerowych i konnych czy na kursie wspinaczkowym. Ten, kto podziwia Strzelca, zachwyca się jego umiejętnościami lub sprawia wrażenie osoby, która chce się wiele od niego nauczyć, zyska duże zainteresowanie Strzelca. Partner wakacyjnego romansu powinien lubić długie dyskusje do białego rana na życiowe, socjologiczn i filozoficzne tematy. Na pewno jednak będzie musiał nauczyć się słuchać, ponieważ Strzelce zawsze mają więcej do powiedzenia niż inni.

Strzelce podchodzą do seksu z radością i wielkim entuzjazmem. Można nawet powiedzieć, że erotyka jest ich ulubionym hobby, o którym godzinami potrafią rozmawiać z przyjaciółmi i poświęcać mu wiele czasu. Strzelce chciałyby z każdym przeżyć intymne sam na sam, uważają bowiem, że nic tak dobrze nie zrobi partnerowi, jak seks w ich wydaniu.Trudno oprzeć się zalotom Strzelca. Jest bowiem wesoły, sympatyczny i uczuciowy. Do tego obsypuje prezentami i nie szczędzi środków, żeby zbudować romantyczny nastrój. Nie można się dziwić czy oburzać, jeśli usłyszy się od Strzelca niedwuznaczną i wyrażoną wprost propozycję już po pięciu minutach znajomości. Jedno jest pewne - na pewno nie będzie nudno czy mało seksownie.

Życie zawodowe

Nie odkładaj na później ważnych rzeczy. Zdobywaj nowe umiejętności, poznawaj wpływowe osoby, a przede wszystkim mocniej uwierz w swoje umiejętności. Już w lutym i marcu Twoje pomysły zostaną docenione, a praca zaowocuje nieoczekiwanymi zyskami. Latem szybko uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. Druga połowa roku okaże się bardziej pracowita. Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach zostaną poddanie próbie. W listopadzie i grudniu bądź otwarty na zmiany, a w razie potrzeby nie wahaj się szybko zmienić swojej taktyki.

Nie ruszaj od razu z kopyta do załatwiania wszystkich zaległych problemów, o których sobie nagle przypomniałeś, bo nie uda Ci się niczego zrobić spokojnie, dokładnie i porządnie. Ruszaj zatem powoli ale uparcie przyj do przodu. Nie oczekuj na szybkie efekty. Poukładaj i usystematyzuj swoją pracę. Nie rzucaj się na wszystko na raz. Czas będzie grał na Twoją korzyść – zaufaj mi. Takie przeskakiwanie z jednej sprawy na drugą wprawdzie zajmuje czas i sprawia ,że dzień przechodzi błyskawicznie ale nie da Ci efektów, jakie będziesz mógł mieć, robiąc wszystko systematycznie i we właściwej kolejności. Jeśli ułożysz sobie w głowie wyraźny plan, wszystko pójdzie jak z płatka.

Finanse

W pierwszej połowie roku będziesz miał okazję zarobić więcej pieniędzy, które zainwestujesz w dobry interes. Jesień nie sprzyja braniu kredytów i pożyczek, a raczej oszczędzaniu i planowaniu wydatków. Również Twoje hobby może okazać się dochodową dziedziną. Najlepsze miesiące, aby spieniężyć to, co już umiesz lub korzystnie sprzedać to, co już nie jest Ci potrzebne to kwiecień, maj i grudzień.

Zodiakalne Strzelce to osoby o szerokich horyzontach myślowych, angażujące się całym sobą w każdą przygodę, jaka im się przydarzy. Osoby spod Strzelce to urodzeni szczęściarze. Są ciągle w ruchu, kochają wolność i niezależność. Zmierzają prosto do celu i nic nie odwiedzie ich z raz obranej drogi. Swoje opinie wyrażają bez ogródek, są szczere aż do bólu. Są wścibskie, w życiu powinny uczyć się taktu i dyplomacji. Niebezpiecznie jest powierzać im sekrety, bowiem podzielą się cudzymi kłopotami z innymi. W życiu szukają przygód. Mają duże poczucie sprawiedliwości, zawsze staną w obronie słabszych. Fascynują ich sprawy duchowe, zgłębiają systemy religijne i mistyczne różnych kultur. Mają skłonność do filozofowania i budowania własnych wyobrażeń wyjaśniających istotę świata.

Charakter Strzelca

Strzelce są lekkomyślne, nie zawsze dotrzymują obietnic. Są hojne, zazwyczaj jednak wydają zbyt wiele. Dla dobrej zabawy zrobią wszystko. W pracy Strzelce są kreatywne i niekonwencjonalne, potrzebują dużo swobody i nie mogą się nudzić. Najlepiej czują się w zawodach związanych z podróżami i przemieszczaniem się. Są poliglotami, pracują więc jako nauczyciele języków obcych lub w piloci wycieczek. Nieustannie się dokształcają, są więc dobrymi nauczycielami, często wybierają karierę akademicką. Jako że zgłębiają zagadnienia religijne, zostają nieraz duchownymi i kaznodziejami. Zawody dla Strzelca: filozof, podróżnik, polityk, prawnik, duchowny, instruktor samochodowy, misjonarz.

Strzelce lubią odpoczywać w ruchu. Wolą przemieszczać się z miejsca na miejsce niż zostać gdzieś na dłużej. Są urodzonymi podróżnikami, pociągają ich dalekie kraje i obce kultury. Ze sportów Strzelce lubią rajdy oraz wyścigi samochodowe i motocyklowe, jak również jazdę konną i strzelanie.

Strzelce zakochują się od pierwszego wejrzenia i natychmiast zaczynają adorować obiekt uczuć. Są śmiali i uwielbiają flirtować, nawet gdy są już w stałym związku. Seks jest dla nich sposobem wyrażania sympatii i uczuć, lubią śmiałe eksperymenty w tej dziedzinie. Na małżeństwo decydują się późno. Wolą przygody i pogonie za nowym flirtem. Strzelce gwarantują parterom życie wesołe i pełne niespodzianek.

Sławne Strzelce:

Horacy, Charles de Gaulle, Fryderyk Engels, Winston Churchill, Józef Piłsudski, Ignacy Mościcki, Frank Sinatra.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |