Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Waga

Horoskop dzienny »

Dzisiaj zamiast leniuchowania trzeba będzie spiąć się i dopilnować tego, co nagle zacznie szwankować. Będziesz musiał wyjechać w pilnych sprawach lub zza biurka sterować kilkoma rzeczami naraz.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
"Jeśli będziesz krzyczał, wielu Cię usłyszy; jeśli będziesz mówił cicho, wielu Cię zrozumie."
Andrzej Majewski

Kamień: Kwarc różowy - zlikiwduje zmęczenie i senność, uchroni przed szkodliwym promieniowaniem, zapewni spokój, miłość i szczęście.

Żywioł: powietrze
Patronka: planeta Wenus
Jakość: kardynalna
Dzień tygodnia: piątek
Kamień: szafir, opal
Metal: miedź
Kierunek: zachodni
Kolor: różowy, niebieski, jadeitowy

Na początku roku będziesz miał(a) dużo pracy i niezbyt wielu okazji do odpoczynku. Twoja skłonność do nieco despotycznego podejmowania decyzji i to za plecami wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych najbliższych, wyjdzie Ci teraz bokiem. Trzeba będzie wykonać prace za innych. Często wydaje Ci się, że masz prawo do podejmowania za nich decyzji. Pamiętaj jednak, że nawet Ci najbliżsi Twojemu sercu, powinni brać udział w decyzjach, które mogą im przynieść zadowolenie. Nie martw się jednak, bo z powodzeniem naprawisz swoje błędy i w porę się zreflektujesz. Nauczysz się nie tyle narzucać swoje racje, co przekonywać do swoich poglądów. Potem – a planety pokazują to wyraźnie – przyjdzie czas na drobne radości i relaks. Ogólnie los Ci sprzyja. Wykorzystuj tę sytuację i staraj się dogadywać z bliskimi i dalszymi znajomymi podczas dyskusji.

Zdrowie i wypoczynek

Pierwsza kwarta roku to czas, w którym bardzo często będziesz się czuć osłabiony, zmęczony i nieco rozdrażniony. To naturalna kolej rzeczy. Sam wiesz, jak meczące może być takie złe samopoczucie pozornie bez przyczyny. Ale przyczyna jednak istnieje – niepotrzebny pośpiech i niecierpliwość w realizowaniu nawet najprostszych, codziennych czynności. Zwolnij troszkę.
Wagi najbardziej lubią podróże w dalekie i egzotyczne kraje. Marzą o dziwnych przygodach i niezwykłych wydarzeniach. Nie straszne im żadne niespodzianki, burze czy grasujące po lasach kleszcze. Wagom jest trudno odpowiednio zaplanować urlop, bo ich zachcianki są bardzo zmienne. Gdy w poniedziałek Waga marzy o morskich kąpielach, już we wtorek chciałaby raczej być wysoko na górskim szczycie. Często obiecują kilku różnym osobom na raz, że na pewno z nimi gdzieś pojadą. Potem okazuje się, że terminy nakładają się na siebie, rezerwacje czekają, a Wagi nie wiedzą jak się ze swych obietnic wyplątać. Rodzina i przyjaciele muszą być bardzo cierpliwi i wyrozumiali.

Waga, którą ktoś zmusił do wyjazdu w miejsce, którego sama nie wybrała, zaczyna narzekać, a nawet może się rozchorować! Wagi bywają tak zgodne i przyjazne, że czasem przez przypadek trafiają tam, gdzie turyści wcale nie powinni przebywać. Jednak wszędzie potrafią zdobyć oddanych przyjaciół i wiernych pomocników. Nie groźni im lokalni przemytnicy i dyktatorzy. Wagom sprzyja w podróży szczęście, co bywa przydatne podczas egzotycznych wojaży w nieznane. Bez trudu znajdują najlepszy hotel i jeszcze okaże się, że akurat wylosowały darmową wycieczkę na loterii. Ich zguby szybko się odnajdują, a samoloty i pociągi wręcz czekają, aż Wagi zdążą się pojawić.

Idealny urlop dla Wagi to czas pełen zabawy i ciekawych rozmów z ciekawymi osobami. Leżenie plackiem na plaży nie bardzo odpowiada Wagom. Wolą czynny wypoczynek, chętnie także uprawiają sporty. Nie można się przy nich nudzić, bo często zmieniają plany i są stale w ruchu. Wybierają się na wycieczki i biorą udział we wszystkich konkursach, aby tylko poznać nowych przyjaciół. Bawią się, tańczą do rana. Im więcej wrażeń, wycieczek i spostrzeżeń, tym bardziej Wagi czują się wypoczęte i zadowolone bo uwielbiają aktywny wypoczynek.

Przed Wagą udany rok. Kłopotów będzie mało, a okazji do świętowania o wiele więcej, niż w poprzednich latach. Nie będziesz leniuchować, bo zajmiesz się porządkowaniem swoich finansów. Saturn i Pluton dadzą ci szansę, aby wszystko uporządkować.

Sprawy sercowe

W kontaktach z ludźmi będziesz w tym roku bardzo ostrożny(a). Zaufasz tylko tym osobom, które dobrze znasz i które nie zawiodły Cię w przeszłości. Wiosną dawne sprawy i związki znów o sobie przypomną. Z miłosnych porażek będziesz chciał wreszcie wyciągnąć wnioski. Zamężne Wagi ze zdwojoną energią zajmą się urządzaniem domu lub ogrodu. Samotne Wagi marzyć będą o wielkiej, romantycznej miłości, ale jednak same nie zrobią tego pierwszego kroku. Latem przyjaciele pomogą Ci nawiązać znajomość, która jesienią, jeśli nie okaże się miłością, to zamieni się w długoletnią, szczerą przyjaźń.

Wagi to osoby subtelne, którym życie mija bez pośpiechu. Wolą kilka razy przemyśleć swoje działania względem partnera, niż popełnić jakiś błąd. Uwielbiają miejsca kameralne, takie jak dobre restauracje, teatry czy ekskluzywne lokale. Są estetami, nie cierpią niechlujstwa. Zwykły brak gustu wystarczy, żeby skutecznie zniechęcić wagę do swojej osoby. Wagi pod każdym względem to urodzeni idealiści, także w sferze uczuć. Miłość i związek musi być namiętny i nieskazitelny. Wagi uwielbiają poezję, szczególnie romantyczną. Panie wagi kochają dostawać kwiaty, a Panowie je dawać. Wagi są szczególnie atrakcyjne w oczach innych znaków zodiaków i dlatego mają powodzenie.

Waga chętnie angażuje się w wakacyjne znajomości, nie zawsze jednak jest w stanie określić, jaki rodzaj relacji łączy ją z poznanymi na wakacjach potencjalnymi partnerami. Waga, jak każdy znak powietrzny, łatwo nawiązuje kontakty i nie unika erotycznej konfrontacji. Na wakacjach bowiem łatwiej Wadze stworzyć związek i dobrać sobie kogoś do pary chociaż na parę tygodni.

Wakacyjne flirty dają Wadze błogie poczucie, że nie musi się decydować na całe życie, żeby z kimś być. Najlepszym miejscem na zapoznanie kogoś są kawiarnie, puby, dyskoteki, koncerty, festyny i artystyczne imprezy. Partner wakacyjnego romansu musi dobrze wyglądać i umieć porozmawiać na kilka różnych tematów. Inaczej bowiem Waga szybko się nim znudzi.

Wagi umieją grać w erotyczne gry. Potrafią zwodzić wielbicieli i nie dadzą się uwieść zaraz na pierwszej randce. Droga do flirtu z Wagą jest bardzo długa, nieraz nigdy nie kończy się sukcesem. Są one bowiem bardzo niezdecydowane, z kim i gdzie chcą przeżyć namiętny flirt czy romans. Jeden kandydat może mieć przecież tyle samo wad, co zalet. A co z pozostałymi adoratorami? Erotyczne życie Wagi nie jest łatwe. Wciąż trzeba się na coś lub raczej na kogoś decydować.

Wagi kochają niedopowiedzenia i trudne do określenia sytuacje męsko-damskie. Są przewrotne, niby już są zachwycone partnerem i głęboko zaangażowane w romans, po czym zupełnie nie mają czasu na spotkanie. Są nieuchwytne i trudno im pogodzić interesy wielu stron. Jakoś chciałyby spotkać się ze wszystkimi na raz. Ale nie jest to możliwe. Wadze trudno jest odmówić. Ucieka się więc do kłamstw i wykrętów, byle by tylko tej drugiej osobie nie było przykro.

Życie zawodowe

W tym roku planety szczególnie Ci będą sprzyjać, jeśli szukasz lepszej posady lub pragniesz komuś zaimponować. Będziesz pracować na wysokich obrotach! Żadna ważna sprawa nie uda się bez ciebie! Dzięki wpływowi Jowisza w okresie od maja do września zostaniesz wybrany do reprezentowania innych, a ludzie będą Ciebie uważnie słuchać i chętnie wypełnią Twoje polecenia. Uwierzysz w swoje siły i dzięki temu dasz sobie radę z trudnościami. Dzięki wsparciu Saturna i Jowisza przekonasz szefa i współpracowników do swoich niezwykłych pomysłów. W tym roku pracuj nad rozwijaniem swojego daru negocjowania i targowania się. O starych urazach zapomnij i żyj według zasady, że każda znajomość może się kiedyś przydać! W pierwszej połowie roku spodziewaj się wiele pośpiechu i zamieszania. Czeka cię też więcej konfliktów z osobami, które zazdroszczą Ci sukcesów i pieniędzy. Nie przejmuj się tym, bowiem Twoja pracowitość zostanie w końcu doceniona. Planeta Jowisz zadba o to, abyś spotkał na swojej drodze ważne dla Ciebie i wpływowe osoby, które gotowe będą Ci bezinteresownie pomóc. Jesienią nie daj się ponieść emocjom, bo możesz stracić dobrego sojusznika! Postaraj się zakończyć wszystkie ważne sprawy do listopada.

Poczujesz jak czasami bardzo potrzebny(a) człowiekowi, który Ci powierzył wcześniej kilka zadań do wykonania. Będziesz się cieszyć bezinteresowną i życzliwą pomocą ze strony Twojego partnera przy rozwiązywaniu nawet małych problemów. Na szczęście zreflektowałeś się w porę i pomoc ze strony Twoich znajomych, przy zrealizowaniu kilku pomysłów będziesz miał zapewnioną. Twój dzień, za sprawą paru niespodziewanych wydarzeń, nabierze blasku. Tylko wydarzeń tych nie zlekceważ i nie przegap. Bardzo o to łatwo w codziennym zabieganiu. Być może wymknie Ci się kilka okazji ubarwienia codzienności ale pocieszające jest, że jedno – bardzo istotne spotkanie – nie ominie Cię w żaden sposób. Nawet jak bardzo byś nie chciał to i tak go nie unikniesz. To będzie naprawdę szczęśliwy znak losu. Zaskoczy Cię z całą pewnością ale nie bój się go, zapewniam, że znak ten niesie w sobie wiele dobrego. Może się wiele zmienić w Twoim życiu.

Finanse

Nauczysz się w końcu oszczędzać, bo gotówki będzie więcej, ale nie wszystko będziesz chciał wydać na ubrania i jedzenie. Lokata w banku czy nawet bezpieczny fundusz inwestycyjny zabezpieczą Twoją przyszłość i sprawią, że poczujesz się pewniej. Najlepsze finansowo miesiące to marzec, kwiecień, maj i czerwiec. Od czerwca do listopada zdobędziesz pieniądze na odkładany od dawna remont mieszkania.

Charakter Wag

Wagi to osoby o dużym poczuciu piękna. W życiu poszukują harmonii i szczęścia także w partnerskich układach z innymi. Osoby spod tego znaku są intelektualistami, uwielbiają wielogodzinne dyskusje i dywagacje. Są bardzo towarzyskie i nie znoszą samotności. Mają duży urok osobisty, potrafią porozmawiać na każdy temat i poświęcić sporo uwagi swym rozmówcom. Rzadko zdecydowanie wyrażają swoje opinie i potrzeby. Nie chcą nikogo urazić, w życiu często idą na kompromis. Są koneserami sztuki, umieją o niej pięknie mówić. Znają się na modzie i trendach. Mają wielu przyjaciół ze środowisk artystycznych.

Wagi mają duże poczucie sprawiedliwości. W konfliktach pozostają bezstronne, umieją dostrzec racje obu stron, nawet wtedy, kiedy same zamieszane są w spór. Unikają otwartej walki i konfrontacji, są mistrzami dyplomacji i kompromisu. Wadami osób spod Wagi jest lenistwo i brak zdecydowania. Skłonność do wygód i luksusu może je jednak doprowadzić do ruiny. Są bardzo gadatliwe i roztrzepane. Podejmowanie decyzji zostawiają innym. Nie umieją odmawiać i często padają ofiarą swoich obietnic.

Wagi najlepiej znają się na sztuce pięknej i sztuce dyplomacji. Dystynkcja i takt pozwalają wagom sprawować funkcje reprezentacyjne, jak również rozstrzygać spory między pracownikami. Są leniwe, trudno im się zebrać do pracy. Ich wydajność jest uzależniona od samopoczucia i aktualnego nastroju. Dlatego wybierają wolne zawody, które pozwalają im na dużo życiowej swobody. Wedle tradycji zawody dla Wag to: malarz, tancerz, aktor, adwokat, sędzia, marszand, muzyk, kosmetyczka, krawiec, fryzjer, stylista, modelka, dekorator, krytyk literacki.

Wagi najlepiej odpoczywają na łonie natury, z dala od zgiełku i gwaru miasta. Wolny czas spędzają na wystawach, w kinie, filharmonii lub teatrze. Nie pogardzą też dobrą lekturą. Nie lubią wysiłku fizycznego. Ze sportów wybierają spacery, pływanie i taniec, koniecznie w towarzystwie przyjaciół.

W miłości są romantyczne i urokliwe. Są mistrzami nastroju: kolacja przy świecach, czy romantyczny spacer zrobią wrażenie na partnerze. Często jednak nie mogą określić jednoznacznie stanu swoich uczuć. Niezdecydowane późno decydują się na stały związek.

Sławne Wagi:

Cervantes, Giuseppe Verdi, Stanisław Wyspiański, Karol Szymanowski, Alfred Nobel, Brigitte Bardot, Lech Wałęsa, Mahatma Gandhi, John Lennon.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |