Słowniki online, translator online, sennik, horoskop, dowcipy, wyniki lotka, historia Polski na mapach
Google Szukaj tekstu

Słowniki online: angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperancki, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski, muzyczny-angielski-polski Translator tekstu online Polskie synonimy Angielskie synonimy Rozrywka: Darmowe gry online Kreskówki animowane, filmiki Oglądaj TV online Humor, dowcipy Dla Ciebie: Horoskop Sennik Bramka SMS Dzwonki Tapety Biznes: Kursy walut NBP Kalkulator walutowy Notowania giełdowe Fundusze Forex 24h na żywo Informacje: Wyniki Losowań Lotto Pogoda Wiadomości Inne: Kodeki do filmów Wiersze znanych poetów Opisy GG Partnerzy Historia Polski na mapach Fotky.pl: Fotky.pl randki online Ranking najładniejszych dziewczyn Forum randkowe Fotky.pl


Horoskop, horoskop dzienny, horoskop roczny, horoskop zodiakalny, horoskop egipski, horoskop erotyczny, horoskop Majów, horoskop apolliński, horoskop starogermański, horoskop chiński, Jakim jesteś szefem

Horoskop Zodiakalny:

Horoskop Apolliński:

Horoskop Egipski:

Horoskop Majów:

Horoskop Starogermański:

Horoskop Cygański:

Jakim jesteś szefem?:

Horoskopy dzienne:Horoskop - Wodnik

Horoskop dzienny »

To dzień podróży, spotkań i ruchu. Dużo będzie się działo, z czego powinieneś być zadowolony. Nie przesadź jednak z pracą, bo popadniesz w pracoholizm.

Horoskop na rok 2019

Motto na nadchodzący rok:
Bo miłość to bycie do dyspozycji, to gotowość do tego, by usłużyć, pomóc, przydać się, zaopiekować się. To chęć bycia potrzebnym.
Mieczysław Maliński

Kamień: Opal - chroni przed chorobami, wykrywa trucizny, przywraca dobry humor, pomoże Ci odkryć większą radość życia.

Żywioł: powietrze
Patron: planeta Uran
Jakość: stała
Dzień tygodnia: piątek i sobota
Kamień: akwamaryn, nefryt
Metal: ołów
Kierunek: południowo-wschodni
Kolor: fiolet, błękit, szary

Na początku tego roku możesz czuć się trochę zagubiony i niepewny. Nie będzie to trwało zbyt długo i nie będzie zbyt męczące ale warto o tym pamiętać i nie zmieniać nic na siłę. Daruj sobie poważniejsze sprawy. Za jakiś czas znowu dasz sobie radę prawie z każdym problemem. Niekiedy naprawdę warto zrezygnować z czegoś, by później zyskać na wszystkim w dwójnasób. A właśnie teraz nie warto być upartym. W lutym wszystko ruszy do przodu. Czekaj jednak na odpowiedni moment, w którym Twoja skuteczność będzie naprawdę duża i nie zaniedbuj zwykłych codziennych obowiązków. Wykonywane systematycznie są prawie niezauważalne. Zaniedbane, doprowadzą do ich spiętrzenia i skutecznie ograniczy pole Twoich możliwości. O resztę się nie martw.

Zdrowie i wypoczynek

W większości miesięcy będziesz czuć się wspaniale, cudownie odprężony, zadowolony z życia i z siebie. Ale uważaj, bo to nie będzie trwać wiecznie. Przez pewien bardzo krótki okres poczujesz się nagle i bez powodu zagubiony, samotny i dziwnie smutny. Niech Cię to jednak nie zaskakuje. To tylko taki mały epizod, który pozwoli Ci na głębsze refleksje. A te staną się źródłem nowych doświadczeń.

Wodników nie trzeba długo przekonywać do wakacyjnego wyjazdu. Nie zależy im też zbytnio na wakacjach w drogim kurorcie. Zabierają ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy i nie przejmują się brakiem modnych kreacji. Chociaż lubią wygodne życie, to gotowe są znosić spartańskie warunki tylko po to, aby przeżyć coś naprawdę ekscytującego. Potrafią dobrze bawić się za niewielkie pieniądze i nawet w zapadłej wsi znajdą jakieś wesołe i sympatyczne towarzystwo. Można im pozazdrościć dobrego humoru i optymizmu. Jednak towarzyszenie Wodnikowi w wakacyjnych szaleństwach nie jest takie łatwe.
Rok 2011 będzie spokojny i bez większych niespodzianek. Choć sukces wymagać będzie wysiłku, to wreszcie poczujesz się wolny i zadowolony. Bez wahania sięgniesz po to, co jest w zasięgu Twojej ręki, a mianowicie to, o czym marzysz.

Sprawy sercowe

Neptun w koniunkcji ze Słońcem nastroi Cię romantycznie i uczuciowo. Zapragniesz przeżyć wyjątkowe chwile u boku idealnego partnera. Jeśli jesteś samotny, przygotuj się na spotkanie wielkiej miłości. Szczególnie sprzyjają temu miesiące marzec, czerwiec i wrzesień, kiedy Wenus jest w korzystnym aspekcie do Twojego Słońca. Jeśli już masz partnera, czas zacząć urządzać swoje gniazdko, powiększyć rodzinę lub zrealizować plan idealnej romantycznej podróży. Wspólnym podróżom sprzyjają letnie miesiące, kiedy Neptun będzie w ruchu wstecznym.

Wodniki lubią rozmawiać. Są wolne i wyzwolone. W miłości szalone, nieprzewidywalne i spontaniczne, przez co związek z nimi jest bardzo urozmaicony, ale również bogaty w skrajne doświadczenia. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są bardzo szczere i wymagają tego również od swoich partnerów. Nie cierpią kłamstwa, na punkcie którego są przewrażliwione do tego stopnia, że potrafią z jego powodu zrywać związki nawet z osobami, które bardzo kochają. Bardzo często zaciera im się granica między przyjaźnią a miłością, dochodzi na tym tle do równie nieprzewidzianych sytuacji, których zakończenie jest bardziej komiczne (ostatecznie i dla wodnika), niż smutne. Brak jakichkolwiek granic i ograniczeń sprawia, iż Wodniki w związku czują się najlepiej.

Wodnik chętnie nawiązuje wakacyjne romanse, ale jeszcze chętniej zawiera letnie przyjaźnie. Trzeba więc uważać, żeby nie pomylić braterskich uczuć Wodnika z jego namiętnościami. Wodnik upaja się każdym wyjazdem, bo może wtedy używać upragnionej wolności i swobody. Prawie nigdy nie robi planów na wakacje, nie wie dokładnie gdzie, za ile i za co wyjedzie. Trudno więc go posądzać o myślenie nad tak skomplikowanymi sprawami jak wakacyjny romans.

Wodnik łatwo nawiązuje znajomości z płcią przeciwną, nie czerpie z tego jednak zbyt konkretnych korzyści. Można go spotkać na łonie dzikiej natury, szczególnie na górskich szczytach, a także w kawiarniach internetowych, gdzie sprawdza pocztę i wysyła e-maile do przyjaciół na całym świecie. Właśnie wtedy jest najłatwiej go zainteresować rozmową i poderwać. Wodniki lubią poznawać wszelkie aspekty seksu, ale nie od razu stosują je w praktyce. Ich pomysły na związki sa na tyle niekonwencjonalne, że nie każdy kochanek czy partner jest w stanie się w tym połapać, a tym bardziej zastosować w praktyce. Najpierw się zaprzyjaźniają, a potem ewentualnie idą do łóżka. Często mylą przyjaźń z miłością lub odwrotnie - miłość z przyjaźnią. Lubią też przyjaźnić się ze swoimi byłymi kochankami, co nie zawsze podoba się ich aktualnym partnerom.

Wodniki są bardzo otwarte na dziwne i ekscentryczne relacje. Nie zdziwią ich pary homoseksualne, ani biseksualne. Same jednak rzadko decydują się na tego typu relacje, przy zachowaniu pełnej tolerancji i szacunku wobec seksualnej inności. Trudno określić klucz wyboru, jakim kierują się Wodniki w wyborze kochanków. Podnieca je jedność myśli i zainteresowań. Wtedy okazują się wyzwolonymi i pełnymi inwencji partnerami seksualnymi.

Życie zawodowe

Zdecydowanie i pewność siebie to cecha, którą inni podziwiają w Wodnikach. W tym roku postaraj się pomóc, więc ludziom wokół siebie w podejmowaniu trudnych, ale koniecznych decyzji. Nie obiecuj im, że pomożesz, jeśli sam ledwo wyrabiasz się ze swoją pracą. W ten sposób zyskasz nowych przyjaciół i przekonasz się, jak szybko i stanowczo umiesz reagować na zmieniającą się sytuację w pracy i w domu. Rok okaże się udany i spokojny. Będziesz jednak miał sporo obowiązków i spraw, które wymagać będą namysłu i odpowiedzialności, szczególnie na początku roku za sprawą Jowisza i Saturna, które będą w korzystnej relacji z Twoim Słońcem. Styczeń, luty i marzec to najlepsze miesiące na wyjazdy, rozpoczynanie nowej pracy, zakładanie firmy czy przeprowadzkę. Od połowy roku nastrój w Twojej pracy stanie się spokojniejszy. Niektóre sprawy, które zajmowały Cię w poprzednich latach teraz wydadzą Ci się niewarte takiego zachodu. Zastanowisz się, co jest ważne i kto naprawdę ci sprzyja. We wrześniu i październiku zdobędziesz wspólnika lub asystenta do codziennej pracy.

Rośnie w Tobie napięcie z powodu zbyt, Twoim zdaniem, wolnego załatwiania koniecznych rzeczy. Ale to nie potrzebne. Przestoje bywają irytujące, jednak pomyśl sobie, że najważniejszą rzeczą jest to, by wszystko, co ma być załatwione znalazło swój pomyślny finał. A znajdzie pomyślny finał, bowiem to, co robisz i sposób, w jaki myślisz o różnych rzeczach, znajduje zrozumienie u Planet i poparcie wśród gwiezdnych energii. Wystarczy tylko nieco poczekać. W tym czasie możesz przecież zająć się tak wieloma ciekawymi rzeczami. Jak choćby tymi, które tak często odkładasz na bok, tłumacząc się brakiem czasu , a które kiedyś lubiłeś. Los daje Ci szansę, byś sobie o nich przypomniał. Wykorzystaj tę szansę. Świat się nie zawali zaraz, tylko dlatego, że Ty zajmiesz się na chwilę własnymi przyjemnościami. Natomiast Ty na pewno dzięki temu się wzmocnisz i wyciszysz.

Finanse

Nie martw się o pieniądze, na pewno przez cały rok ci ich nie zabraknie. Planeta Jowisz w pierwszej połowie roku sprzyjać będzie podwyżkom, wygranym i szczerym rozmowom z przełożonymi. Ktoś poprosi cię o pomoc i będzie się chciał odwdzięczyć gotówką lub drogim prezentem.

Charakter Wodnika:

Wodniki to osoby nowoczesne, kochające wolność i niezależność. Wodniki są osobami mającymi niekonwencjonalne poglądy na życie. Ekscentryczne i liberalne są przyjazne ludziom, otwarte na inność i gotowe nieść pomoc każdemu. Dla przyjaźni są gotowe zrobić wszystko. Codzienność przeraża je, nie lubią robić porządków, często zapominają o zakupach i wypełnianiu obowiązków domowych. Mają skłonność do zajmowania się nauką i różnymi niewyjaśnionymi zjawiskami. Fascynują się przyszłością, uwielbiają fantastykę naukową. Nieraz trudno jest się z nimi dogadać, przebywają w sobie tylko znanych światach i wyłączają się z rzeczywistości. Są przekorne i swój kult wolności realizują często przez ustawiczne nie zgadzanie się ze wszystkim wokół i mówienie "nie".

Wodniki pociąga w pracy to, co nowoczesne, niekonwencjonalne i jeszcze nie odkryte. Najswobodniej czują się w otoczeniu komputerów, telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych związanych z nowoczesną technologią i komunikacją. Mają genialne i odkrywcze pomysły, dlatego zostają konstruktorami i chętnie poświęcają się pracy naukowej. Umieją dbać o innych, często poświęcają się pracy socjalnej. Są dobrymi astrologami, zajmują się medycyną niekonwencjonalną. Wedle tradycji zawody dla Wodnika to: wynalazca, elektronik, elektryk, inżynier, naukowiec, psycholog, pracownik socjalny, pisarz, poeta, homeopata.

Wodniki odpoczywają w ruchu, pociągają je bezkresne przestrzenie i duża wysokość, dlatego chętnie uprawiają wspinaczkę górską, jeżdżą na rowerze czy rolkach. Pociągają je również sporty ekstremalne, takie jak łyżworolki, skoki na linie, paralotnia. Wolny czas spędzają przeważnie przed komputerem lub rozbierając na części sprzęt audio.

Wodniki są wielkimi indywidualistami i cenią sobie niezależność w miłości. Nie potrafią mówić o uczuciach, późno je w sobie odkrywają. W uczuciach nic je nie zdziwi, wchodzą w niekonwencjonalne związki. Nie przejmują się opinią społeczną, postulują totalną wolność również w miłości. Mają problemy z odróżnieniem miłości od przyjaźni, podstawą związku są dla nich wspólne zainteresowania.

Sławne Wodniki:

Wolfgang Mozart, Tadeusz Kościuszko, Juliusz Verne, Federico Fellini, Humprey Bogart, Ronald Regan.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. www.seda.pl
Reklama w serwisie www.arbomedia.pl
Kontakt z serwisem poprzez e-mail: seda.pl

Seda - Strona główna | Teorie Spiskowe | Randki-fotki-zapoznaj | Turystyka-wycieczki | Paznokcie i kosmetyka | Strefa duchowa | Najtańsze wycieczki | Słowniki i translatory | Tłumacz tekstów online | Słownik synonimów | Słownik synonimów angielskich | Słownik muzyczny polsko-angielski | Słownik muzyczny angielsko-polski | Słownik hiszpańsko polski | Słownik polsko hiszpański | Słownik francusko polski | Słownik włosko polski | Słownik angielsko polski |